Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva doma remizovala s popovickými týmy

12.10.2008

8.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Popovice A  3:3 (0:1)

Tříbodový obrat málem dokonán...

Naše mužstvo chtělo napravit selhání z Načeradce,jenže proti němu stál velice dobrý soupeř.První poločas se náš tým dostával velice těžko na dostřel popovické branky, hosté měli lepší pohyb a byli důraznější v soubojích.Z důrazu také vyšel jejich první fotogaleriegól - ve 30. minutě se popovický hráč nebál naskočit do souboje s M.Štikou a ten vyrazil balón jen do jeho zad,od kterých se odrazil do branky - 0:1.Druhý poločas jsme pokračovali v matném výkonu a v 50.minutě jsme byli opět potrestáni - závar před brankou nakonec skončil tečovanou střelou,která se odrazila od našeho obránce za M.Štiku - 0:2.Aby toho nebylo málo, v 60.minutě se tečovaný centr dostal k popovickému hráči,který stál sám před brankou (na brankové čáře) a ten už pouze zkontroloval cestu míče do branky- 0:3!V tu chvíli by na naše mužstvo už asi nikdo nevsadil ani pětník ,jenže to pravé drama mělo teprve přijít.V 75.minutě vznikl závar před popovickou brankou,v něm se nejlépe fotogaleriezorientoval O.Štika a zblízka snížil na 1:3!Bohužel těsně před vstřelením branky se zranil P.Jiráček a vzhledem k tomu,že jsme měli již vyčerpány všechny 3 možnosti ke střídání, museli jsme zápas dohrávat o deseti! Našemu týmu to ale zjevně moc nevadilo,neboť už v 80.minutě napřáhl za vápnem M.Janáček a přesnou střelou snížil na 2:3!Hosté se pomalu začali strachovat o výsledek a snažili se zápas takticky dohrát i za cenu zdržování a otálení s rozehrávkami,to se jim ale mohlo zle nevyplatit.V 88.minutě totiž posadil P.Mach přesný centr na hlavu M.Řezníčka a ten hlavičkoval dokonale - 3:3!Naše mužstvo mohlo zápas nakonec vyhrát - v 90.minutě se v dobré pozici objevil M.Kocourek,ale pálil nepřesně.Vzápětí se do velké šance dostal T.Baťka, ale jeho střelu mu popovický brankář s námahou vyrazil...Hosty tak "vysvobodil " závěrečným hvizdem rozhodčí Smitka.

Rozhodčí: Smitka

Branky:  75.O.Štika, 80. M.Janáček, 88. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jan Spurný, J.Řezníček - M.Janáček, Jan Spurný, O.Štika, J.Zmrhal - M.Brůna, M.Řezníček

Střídání: 35. T.Baťka za J.Spurného,50. P.Mach za M.Brůnu, 65. F.Vlasák za J.Zmrhala

Hráč zápasu podle diváků: L.Prokop

 

11.10.2008

8.kolo IV.tř sk. C

 Velíš B - Popovice B  1:1 (1:1)

Emocí bylo více než fotbalu...

Zápas začal se značným zpožděním,neboť se nedostavil delegovaný rozhodčí Grund. Soudcování se tak ujal domácí laik P.Mach st.A neměl to vůbec jednoduché.Na obou fotogaleriestranách plály emoce a zápas se tak stal spíš komedií, ve které samotného fotbalu nebylo moc vidět...Hosté šli šťastně do vedení,nepovedený centr jejich záložníka zapadl pod břevno M.Ježka.Naši hráči ale dokázali záhy odpovědět, jmenovitě Pepa Urban,který se krásně trefil z přímého kopu.Druhý poločas se mezi dohadováním s rozhodčím a "brečením" urodilo také pár šancí na obou stranách,ale žádný gól už nepadl.

Rozhodčí: laik - P.Mach st.

Branky: 25. J.Urban

Sestava: M.Ježek -  Jiří Buchal, R.Jiráček, T.Gruber, J.Urban - P.Mach,  Jiří Spurný, J.Kolář, Jos.Buchal  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 25.min. Jan Spurný za Jirku Spurného, 55.min. L.Buchal za Pepu Buchala, 80. V.Dobrý za J.Koláře

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228