Obě dospělá mužstva prohrála, žáci poprvé v sezóně vyhráli

25.9.2010

6.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš A  3:1 (2:0)

Nekompletní a bez větších ambicí ...

Do Bílkovic jsme odjížděli oslabeni o 5 hráčů základní sestavy ( M. Štika a L. Buchal zranění, absence M. Řezníčka a J. Zmrhala, L. Prokop dorazil v průběhu prvního poločasu), takže nikdo ani neočekával nějaký uspokojivý výsledek. Přesto jsme byli první poločas aktivnější a domácí jsme dlouho nepouštěli do větší šance. Do té se ale Bílkovice dostali ve 30. minutě, M. Ježek v brance ale pohotově zasáhl. Bohužel už za několik okamžiků nestačil na další střelu a domácí vedli 1:0. Ve 40. minutě zahrozili domácí znovu, ale naštěstí pro nás neuspěli. Ve 42. minutě fauloval ve vápně J. Řezníček a kopala se proti nám penalta - tu domácí proměnili a do kabin jsme tak odcházeli s dvojgólovým mankem. Druhý poločas jsme začali lépe a v 52. minutě se hlavou trefil P. Jiráček - 2:1! V 56. minutě ale domácí opět udeřili a bylo to opět o dvě branky... Pak jsme si dokázali vytvořit několik šancí, ale žádná se neujala. Navíc v 70. minutě jsme vstřelili regulérní branku (P. Jiráček), ale domácí pomezní byl proti a mával ofsajd... Posledních deset minut už mával prakticky vše, takže jsme se k ohrožení bílkovické branky už nedostali.

I v kombinované sestavě jsme domácí v některých pasážích 2. poločasu přehrávali.

- Špatný závěr prvního poločasu, domácí pomezní rozhodčí.

Rozhodčí: Černý

Branky Velíše:   52. P. Jiráček

Sestava: M. Ježek - Jiří Buchal, P. Jiráček, J. Řezníček, T. Baťka -  R. Jiráček, Jan Spurný, O. Štika, J. Kováč - M. Spurný, J. Šebesta

Střídání:  25. L. Prokop za J. Buchala

25.9.2010

6.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Struhařov B  0:2 (0:1)

Velká improvizace ...

Béčko nastoupilo v hodně kombinované sestavě, takže se nečekal nějaký super výkon. Hosté poprvé udeřili na konci prvního poločasu a od 38. minuty vedli 0:1. Ve druhém poločase přidali struhařovští druhou branku v 53. minutě a zbytek zápasu si už v klidu pohlídali.

Rozhodčí: Sochůrek

Branky Velíše:  -

Sestava: T. Gruber - J. Kolář, V. Trifonov, Hons J., V. Dimitrov - Jos. Buchal, P. Brabenec, V. Dimitrov, A. Urban - P. Havlíček, P. Císař

Střídání: 45. J. Jaroš za P. Havlíčka, 80. R. Krejčí za P. Císaře