Oba velíšské týmy v posledních domácích utkáních zvítězily

10. 11. 2015

8.11.2015

12. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Kladruby  2:1 (0:0)

V utkání měl náš tým navrch, ale dlouho se nedokázal prosadit. V prvním poločase jsme šli třikrát do přečíslení tři na jednoho, ale nedokázali jsme z toho nic vytěžit, jen jsme nechali vyniknout kladrubského golmana. Druhý poločas jsme hru zjednodušili, ale dlouho jsme se nedostali do nějaké pořádné šance. Až kolem šedesáté minuty jsme měli dvě příležitosti, ale až v 65. minutě se dokázal prosadit kapitán O. Štika -  1:0. Hosté se do šancí nedostávali a náš tým měl kladrubské na lopatě, stačilo je dorazit. Jenže místo toho, abychom vstřelili druhou uklidňující branku, tak jsme jen útrpně dobývali kladrubské území a na vápně jsme míč ztratili. A hosté nás potrestali - v 80. minutě se z přímáku (a první vážnější šance) trefil kladrubský útočník - M. Štika byl bez šance - 1:1. Naše mužstvo nechtělo jen bod a tlačilo se dopředu. V 88. minutě nás vysvobodil akrobatickým kopem M. Mach, který zužitkoval centr P. Jiráčka a vystřelil nám utrápené vítězství 2:1...

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše: 65.O. Štika, 88. M. Mach

Sestava: M. Štika -L. Prokop, R. Jiráček, Jos. Buchal, Jiří Spurný - V. Ivanov, Jan Spurný, O. Štika, P. Mach - D. Toula, M. Spurný

Střídání: 55. M. Mach za D. Toulu, 70. P. Jiráček za M. Spurného