5. 10. 2015

4.10.2015

7. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Čechtice B  2:1 (1:1)

Utkání nebylo pro diváka žádné terno, šancí bylo vidět poskrovnu. První příležitost jsme si vytvořili v 10. minutě, ale D. Toula z úhlu pálil nepřesně. Pak se poprvé ke slovu dostali hosté a hned nás potrestali - 1:0. Za pár minut jsme ale dokázali odpovědět, po pěkné individuální akci se zkušeně prosadil V. Ivanov - 1:1. Do poločasu jsme mohli ještě výsledek otočit, jenže ani P. Mach, O. Štika nebo J. Vrkoslav nebyli přesní... Druhou polovinu zápasu jsme začali aktivně a po čtvrthodině jsme byli odměněni - prosadil se D. Toula - 2:1! Pak jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, s těmi jsme ale naložili prachbídně. A tak místo klidného dohrání zápasu jsme se báli do posledních chvil, neboť čechtičtí se pouštěli do nebezpečných brejků, které ovšem naštěstí nedokázali zužitkovat.

Rozhodčí: Drnec

Branky Velíše:  25. V. Ivanov, 60. D. Toula

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, Jos. Buchal, J. Urban - V. Ivanov(ŽK), J. Vrkoslav(ŽK), O. Štika, P. Mach - L. Buchal, D. Toula

Střídání: 65. M. Spurný za L. Buchala, 70. M. Mach za D. Toulu