22. 9. 2015

20.9.2015

5. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Libouň  7:4 (3:1)

Zápas s Libouní byl speciální pro brankáře obou týmů - za ten libouňský nastoupil již legendární P. Šimon a za náš tým jeho syn Matěj. Nutno podotknout, že otec byl i přes více inkasovaných branek jasným vítězem v tomto mini souboji... K utkání samotnému - náš tým opět zasáhl syndrom "Kralovice" - tedy hráli jsme proti slabšímu soupeři, který přijel pouze v 10 lidech (a po 15. minutách kvůli zranění hrál dokonce až do konce poločasu o 9... ). Naši hráči opět pojali zápas "lážo-plážo" a po rychlém dvoubrankovém vedení přišlo uspokojení, které ukázal v plné parádě první inkasovaný gól - podcenění náběhu soupeře a totální zaspání našeho brankáře - 2:1... Do poločasu jsme ještě sice zvýšili na 3:1, ovšem branek jsme mohli přidat daleko víc. Druhý poločas byl to samé v bleděmodrém, hráli jsme tužku a obřími chybami v obranné činnosti a v brance jsme Libouň stále nechávali dýchat...

Naše mužstvo za poslední 3 zapásy nehrálo proti 11 lidem... Jakoby by to bylo prokletí a náš tým proti méně než 11 lidem prostě  neumí zahrát fotbal, za který by se nemusel stydět ...

Rozhodčí: Berenda

Branky Velíše:  10., 18., 32., 82. V. Ivanov, 49., 55., 60. D. Toula

Sestava: M. Šimon - L. Prokop, P. Jiráček(ŽK), Jos. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, J. Vrkoslav, O. Štika, M. Hons - P. Mach, D. Toula

Střídání: 60. L. Buchal za M. Honse, 75. J. Urban za P. Macha