29. 5. 2016

29.5.2016

23. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Hulice   4:1 (2:1)

Naše mužstvo působilo od začátku utkání fotbalověji a tvořilo si šance. První velkou příležitost neproměnil už v 5. minutě D. Toula, z levé strany střílel těsně vedle tyče. Už za pár minut jsme ale branku vstřelili, M. Spurný technickou střelou k tyči otevřel účet zápasu - 1:0. Pokračovali jsme dál v tlaku, střely M. Honse a O. Štiky ale nemířily do černého. V 17. minutě se konečně prosadil zblízka D. Toula a bylo to již 2:0. Za dalších pět minut mohl zvýšit O. Štika, ale střelu zbytečně uspěchal a brankář Hulic byl na místě. Ve 30. minutě šel sám na golmana D. Toula, ale zblízka napálil míč pouze do jeho hlavy - hulický brankář zůstal po úspěšném zákroku hodně dlouho otřesen... Ve 35. minutě se hosté po rohu dostali poprvé do našeho vápna a hned byl oheň na střeše. Odražený míč totiž brnknul o ruku L. Buchala a kopala se penalta! Hulický kapitán proměnil a bylo to 2:1. Odskočit na dvougólový rozdíl jsme mohli prakticky vzápětí, střela O. Štiky ale skončila pouze na tyči! Pár minut před koncem se hosté dostali do brejku, centrujícího hráče trochu zbytečně "dojel" ve vápně M. Kocourek a hosté zahrávali druhou penaltu! Tentokrát ale jejich kapitán selhal a míč poslal nad branku! Druhý poločas už naše mužstvo působilo lehce unaveně, přesto jsme si vytvářeli šance. Ale naše bolest je jejich proměňování,  V. Ivanov, M. Hons ty své zahodili. Když už jsme potom branku vstřelili, zastavil nás praporek pomezního... V 75. minutě se po centru prosadil hlavou R. Jiráček a tato branka náš tým uklidnila. Zvýšit pak mohli M. Mach, P. Jiráček a M. Peška, ale se svými šancemi naložili laxně. Poslední zářez si tak chvíli před koncem připsal V. Ivanov, který křižnou střelou navýšil skóre na konečných 4:1.

Rozhodčí: Murgač

Branky Velíše: 7. M. Spurný, 17. D. Toula, 75. R. Jiráček, 90. V. Ivanov

Sestava: M. Štika - M. Kocourek (ŽK), R. Jiráček, L. Buchal, J. Urban - M. Hons, J. Buchal (ŽK)O. Štika, P. Mach - D. Toula, M. Spurný

Střídání:  45. V. Ivanov za M. Spurného, 55. J. Spurný za J. Urbana, 60. M. Mach za D. Toulu, 70. P. Jiráček za M. Honse, 80. M. Peška za P. Macha