3.6.2007

24.kolo III.tř sk. B

Struhařov B  -  Velíš A   4:4 (1:1)

Přestřelka jako na podzim...

Struhařovu se na jaře nedaří tolik jako na podzim,naše mužstvo mu chtělo oplatit právě podzimní porážku 4:5.Kvůli zranění ze sobotního zápasu B týmu nenastoupil do branky M.Štika, naší svatyni střežil M.Peška,který nám hodně pomohl při zápase v Pravoníně.Hned ve 3.minutě se do dobré příležitosti dostal M.Řezníček,v koncovce A mužstvo - fotogalerieale selhal.Naši hráči byli první poločas aktivnější,několikrát je ale zbrzdila vlastní nepřesnost.Ve 20.minutě se k přímému kopu postavil matador J.Buchal, propálil zeď,jeden hráč míč lehce tečoval a domácí brankář byl bezmocný - 0:1!Za pár okamžiků se do skvělé šance dostal M.Řezníček,ovšem střela placírkou z voleje mířila nad domácí branku.Míňa měl další příležitost ve 30.minutě,jeho hlavička z ideální pozice šla ale hodně mimo.Ve 35.minutě pěkně vystřelil z dálky O.Štika a brankář měl co dělat aby jeho ránu zkrotil.Domácí do té doby vlastně ani nevystřelili na branku až přišla 40.minuta - struhařovský hráč dostal hodně prostoru v našem velkém vápně a propálil M.Pešku - 1:1.Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím - v 55.minutě jim rozhodčí daroval přímý kop za čistý zákrok a struhařovští nepohrdli - na technickou střelu neměl M.Peška nárok - 2:1.Za pět minut jsme ale srovnali krok,po centru zprava se zblízka trefil M.Spurný,který byl na hřišti sotva 5 minut.Pak domácí obránce nastřelil technickou střelou břevno.Struhařovští šli v 65.minutě opět do vedení a to po další velmi sporné situaci.Další souboj před naším vápnem,čistě vypíchnutý míč naším hráčem a následný teatrální pád hráče domácího.Na to rozhodčí slyšel a domácí takA mužstvo - fotogalerie mohli rozehrát další standartku,míč se odrazil od zdi k volnému hráči a ten propálil M.Pešku - 3:2!Naštěstí hned v 70.minutě jsme opět vyrovnali a byl to právě do té doby smolař M.Řezníček.Ovšem byla to branka nádherná,střela z 25ti metrů,míč se krásně zatočil do šibenice a brankář se natahoval marně - 3:3!A v 78.minutě potvrdil Míňa roli našeho nejlepšího střelce,když po závaru ve vápně domácích dorážel zblízka do branky - 3:4!Domácí byli obratem zjevně zaskočeni a v 80.minutě je mohl dorazit J.Kolář,který napodobil střelu M.Řezníčka,ovšem golman jí vyškrábl na roh.Po následném rohu se míč neposedně odrážel ve vápně domácích, bohužel ani M.Spurný a pak ani P.Jiráček jej nedokázali zblízka uklidit do "kasy".A tak přišla 85.minuta,zbytečná ztráta míče na naší polovině a domácí vyrovnali na konečných 4:4.

Rozhodčí: Rezek

Branky: 20. J.Buchal, 60. M.Spurný, 70. a 78. M.Řezníček

Sestava: M.Peška - M.Kocourek, L.Prokop# , Jiří Spurný, J.Buchal - J.Kolář , P.Jiráček# , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , T.Baťka

Střídání: 55. M.Spurný# za J.Buchala

2.6.2007

20.kolo IV.tř. sk. B

Louňovice B - Velíš B  1:1 (1:1)

Ze zápasu bolely oči...

Derby,u kterého nechyběly ani vlašimské mažoretky, moc fotbalové krásy nepobralo.Prakticky celý zápas šlo pouze o boj o kousek volného prostoru na malém hřišti.Nějaké rychlé fotbalové akce,narážečky,pěkné střely a další fotbalové kousky v zápase vidět nebyly.Ke kvalitě utkání nepřispěl ani nepřesně pískající rozhodčí.Do vedení šli v utkání domácí,po centru zleva hlavičkoval přesně úplně osamocený hráč domácích  - 1:0. Naši hráči ale brzy odpověděli, ve 20.minutě se při zmatku ve vápně domácích nejlépe zorientoval M.Spurný a napálil míč za záda domácího golmana - 1:1! To bylo ale od obou mužstev na dlouhou dobu všechno.Ve 40.minutě se při srážce se soupeřem zranil M.Štika,poločas ještě dochytal,o přestávce ho vystřídal Tonda Urban.Druhý poločas byl kopií toho prvního,naše mužstvo ale mělo ke vstřelení branky přece jen blíž než domácí - v 65.minutě pálil z velmi dobré pozice nad M.Spurný,za pár minut měl druhý pokus ale hlavou branku minul.Domácí byli možná chvílemi aktivnější,ale zakončení jejich akcí bylo hodně tragické (většinou střely 3 a více metrů mimo naší branku...).Nepěkný zápas tak nakonec skončil asi spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Březina

Branky: 20. M.Spurný

Sestava: M.Štika - J.Buchal , R.Jiráček, J.Sedláček#, J.Urban - P.Havel, M. Peška  , J.Kolář , Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání:  45.minuta  A.Urban za M.Štiku (zranění), 55. L.Buchal za M.Pešku, 65. V.Dobrý za M.Macha