Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oba týmy hrály naposledy v sezóně doma

10.6.2007

25.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Bystřice  2:3 (0:1)

Škoda neproměněných šancí v závěru...

Před zápasem,který se odehrával za nelidského vedra,se oba týmy společně dohodly,že hrací dobu lehce zkrátí.Nakonec se ukázalo,že pro naše mužstvo to byla nevýhoda...Utkání začalo oboustranným oťukáváním soupeřů,ikdyž obě mužstva byla aktivní,do šancí se nedostávala.První přesnou střelu si hosté připsali ve 23.minutě,byla A mužstvo - fotogalerieto bohužel střela gólová - přímý kop prošel po zemi kolem zdi a M.Štika již skákající balón nedokázal zkrotit - 0:1.Na branku hostí mohl odpovědět ve 30.minutě L.Prokop,jeho střelu z přímého kopu ale brankář vykryl.Ve 40.minutě se po závaru ve vápně hostí dostal do velké šance F.Vlasák,bohužel zblízka netrefil skákající míč.Začátek druhého poločasu našemu týmu hrubě nevyšel - ve 48.minutě odvracel hlavou centr z vápna T.Baťka,bohužel trefil útočníka hostí a ten už neměl problém zakončit - 0:2.V 52.minutě došlo v naší obraně k nedorozumění a bystřický útočník přišel vlastně zadarmo k brance,když tváří tvář M.Štikovi nezaváhal a zvýšil již na 0:3!V těchto chvílích to s naším mužstvem vypadalo velmi zle,hosté se po další chybě v naší obraně mohli A mužstvo - fotogaleriedostat už do 4 brankového vedení,ale nás zachránila tyč.Živou vodou polil náš tým v 67.minutě P.Jiráček,který po našem rohu propálil hradbu obránců před brankou - 1:3.Došlo také na přeskupení našich řad , vepředu jsme hráli na 3 útočníky (Mach ,Řezníček, Baťka), které hojně podporoval "falešný " útočník O. Štika.V 72.minutě hosté faulovali před vápnem a naše mužstvo mělo možnost přímého kopu.K němu se postavil kapitán L.Prokop a podobným způsobem jaho hosté v prvním poločase vstřelil gól - 2:3!Hosté byli zakřiknutí,začali se bát o výsledek a vzápětí je mohl potrestat T.Baťka,ovšem na poslední chvíli mu obránce míč ukopl.Hosté se ještě ke konci oslabili,po dvou žlutých kartách se poroučel jejich záložník.Naše mužstvo tlačilo a chtělo vyrovnat,ovšem (zkrácený) čas byl neúprosný.Těsně před koncem se do dobré příležitosti dostal ještě jednou T.Baťka,ale pálil pouze do boční sítě...Zápas jsme tedy prohráli,ale s domácím kolbištěm a diváky jsme se rozloučili důstojně.

Rozhodčí: Špička

Branky: 65.P.Jiráček, 70. L.Prokop

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop , Jiří Spurný, T.Baťka - Jan Spurný, P.Jiráček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach#

Střídání: 60.min. J.Urban za F.Vlasáka

 

9.6.2007

21.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Sedlec-Prčice B  2:1 (1:1)

Ve vedru zasloužená výhra...


Zápas se hrál od 17ti hodin,přesto panovalo tropické vedro,blížící se ke 30ti stupňům.Hosté přijeli jako favorité,ovšem naše mužstvo toho nedbalo a hned z kraje zápasu se do nich pěkně "zakouslo".V 5.minutě se probojoval až na hranici pokutového území L.Buchal,ale jeho pěkná střela trefila pouze břevno!V 18.minutě se B mužstvo - fotogaleriedostal do šance M.Mach,jeho přízemní střelu z úhlu ale golman vytáhl na roh.Pak se ukázali také hosté,po zmatcích v naší obraně měli 2x šanci na vstřelení branky,ale poprvé je vychytal náš brankář,podruhé jejich útočník zbrkle přestřelil.Ve 26.minutě se do vápna hostí snášel centr,který si ale sedlecký obránce nešťastně srazil rukou a pískala se penalta!Roli exekutora na sebe tentokrát vzal M.Mach a nemýlil se - 1:0!Vedení vydrželo našemu týmu pouze 5 minut,ve 31.minutě se po pěkné akci prosadil hostující útočník a nechytatelnou střelou vyrovnal na 1:1.I druhý poločas začalo lépe naše mužstvo,v 50.minutě měl na noze vedení M.Spurný,ale přestřelil.Jeho chvíle však přišla v 60.minutě,kdy se zády k brance pěkně trefil po našem rohu - 2:1!Po vstřeleném gólu naše mužstvo ubralo a přenechalo iniciativu hostům.Ti byli vepředu ovšem bezzubí a ikdyž na našich hráčích už byla ke konci zápasu patrná únava,nebyli sedlečtí schopni toho využít.A tak se naše béčko rozloučilo doma se sezónou vítězně...

Rozhodčí: Dufek

Branky: 26. M.Mach (z penalty), 60.M.Spurný

Sestava: T.Grub - J. Řezníček, P.Havel, J.Sedláček, J.Urban - P.Brabenec#, M. Peška  , M.Spurný#, Jan Spurný - L.Buchal, M.Mach

Střídání: 47.minuta J.Kolář za P.Havla,62. J.Bureš za P.Brabence,80. A.Urban za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5050
Den: 97