12. 5. 2014

11.5.2014

17. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Kladruby  2:1 (0:0)

Utkání se nám od začátku moc nevedlo, byla hodně znát absence O. Štiky v záloze... V prvním poločase jsme si vytvořili vlastně jedinou gólovku, M. Spurný ale v dobré příležitosti pálil vedle. Pak jsme měli jen několik pokusů ze střední vzdálenosti, ty ale rozhodně nebyly pro kladrubského golmana nebezpečné. Hosté měli v prvním poločase pár standardek, jinak moc nebezpeční nebyli. Personální komplikace pro naše mužstvo přišla ve 40. minutě, kdy se při obranném zákroku střetl M. Kocourek s M. Štikou a náš zadák ještě do poločasu musel střídat (natažený sval). Ve druhém poločase jsme se nemohli dlouho prosadit, až přišlo oživení v podobě střídání - a P. Jiráček měl prsty v první brance - v 65.minutě uvolnil L. Buchala, který přihrávkou po zemi našel M. Honse před brankou a pro něj už nebyl problém skórovat - 1:0! A za deset minut bylo ještě veseleji - znovu to byl P. Jiráček, který křižným centrem našel P. Macha, ten vrátil míč před branku a M. Hons z úhlu udeřil podruhé - 2:0! Hosté pak zazlobili před koncem, kdy se jim po standardce podařilo skórovat a krapet zápas zdramatizovali. Vítězství jsme si ale už pohlídali a nedovolili další komplikace.

Bezkrevný výkon našeho týmu v prvním poločase se v tom druhém naštěstí neopakoval a dvě branky nás uklidnily. Naneštěstí až moc, hosté pak závěr zdramatizovali ...

Rozhodčí: Urban

Branky Velíše:  65. a 75. M. Hons

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop, Jiří Spurný, R. Jiráček(ŽK) - M. Hons, J. Buchal(ŽK), Jan Spurný, L. Buchal - P. Mach(ŽK), M. Spurný

Střídání:  40. J. Kolář za M. Kocourka (zranění), 60. P. Jiráček za  M. Spurného