Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oba naše týmy venku prohrály

30.5.2009

23.kolo III.tř sk. B

Ostředek - Velíš A  2:0 (1:0)

Začátek druhé půle rozhodl...

Do Ostředka jsme odjeli bez dvou opor, chyběli L. Prokop a J. Zmrhal. Úvod zápasu patřil trochu překvapivě našemu týmu - střelu P.Macha zneškodnil golman, střelecké pokusy J. Spurného a L. Buchala byly nepřesné. Pak se domácí dostali do tempa a od 15. minuty začali hřiště ovládat. Bylo vidět, že jsou zvyklí na domácí pažit, umě využívali jeho šířku a našim hráčům to dělalo problémy. Ve 20.minutě jsme nezachytili rychlou akci Ostředka. Domácí obránce prošel až před naše vápno, kde tvrdě vypálil a lehce tečovaná střela skončila v naší brance - 1:0. Domácí byli i nadále lepší, vytvořili si několik náznaků šancí, ale do poločasu se už výrazněji neprosadili, stejně tak naše mužstvo. Druhý poločas jsme začali špatně, v 52.minutě využili domácí chybu M.Štiky při odkopu od naší branky a dalekonosnou střelou šli do vedení 2:0. V 55.minutě mohlo být ještě hůř, další naší chybu zachraňoval M.Štika faulem ve vápně a kopala se penalta! Tu ale náš brankář domácímu střelci zlikvidoval! (video zde !) Domácí i nadále zlobili, během chvíle si vytvořili ještě pár možností, všechny jsme ale přežili bez úhony.Pak tlak domácích ustal a na řadu přišlo naše mužstvo - šance P. Macha, následně M. Řezníčka volaly po gólu , ovšem marně. Do šancí se dostali také T. Baťka, L. Buchal nebo P. Jiráček - bohužel nikdo nedokázal své příležitosti lépe řešit. Utkání jsme tak nedokázali zdramatizovat, a ikdyž jsme se snažili až do konce s výsledkem něco udělat, domácí už si dvoubrankové vedení pohlídali.

Rozhodčí: Vilimovský

Branky:   -

Sestava: M.Štika - M. Kocourek, P. Jiráček, T.Baťka, J.Řezníček - T.Janáček,  Jan Spurný, O.Štika, L. Buchal - M. Řezníček, P. Mach

Střídání:  75. Josef Buchal za T. Baťku

 

 

31.5.2009

23.kolo IV.tř sk. C

Struhařov B - Velíš B  4:3 (1:2)

Venku bylo opět minimálně na bod...

Zápas jsme začali velmi dobře, už v 8. minutě poslal náš tým do vedení přesnou hlavičkou Honza Spurný! Vedení nám ale moc dlouho nevydrželo, v 15. min. domácí vyrovnali na 1:1. Domácí byli aktivnější, ale do konce poločasu se dokázalo  prosadit již jen naše mužstvo - ve 40.minutě střílel z malého vápna přesně opět Honza Spurný a do kabin jsme tak šli s vedením 2:1. Druhý poločas však začali lépe domácí a v 52. minutě vyrovnali. V 65. minutě rozhodčí odpískal pro domácí přísnou penaltu (souboj ve vápně), ale domácí exekutor selhal! Další velikou šanci domácí zahodili pár minut poté, samostatný únik struhařovského útočníka skončil střelou do tyče! V 70. minutě si na roh naskočil M. Spurný a hlavou poslal náš tým do vedení - 2:3! Bohužel nám vedení opět moc dlouho nevydrželo, za několik minut domácí po naší chybě vyrovnali na 3:3...Závěr zápasu chtělo naše mužstvo pohlídat bodík, ale to se nepodařilo a v 86. minutě domácí využili další naší chyby a vstřelili vítěznou branku.

Rozhodčí: Malý

Branky:  8. a 40. Jan Spurný, 70. M. Spurný

Sestava: M. Ježek# - R.Jiráček, V. Trifonov,  J. Sedláček, T.Gruber# - J. Urban, Jos. Buchal, M. Peška, Jiří Spurný - Jan Spurný, P. Matějovský

Střídání: 45. M. Spurný# za P. Matějovského, 75. V. Dobrý za J. Buchala, 85. Pavel Brabenec za T. Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356557
Měsíc: 5428
Den: 228