Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oba naše týmy venku prohrály

31. 5. 2009

30.5.2009

23.kolo III.tř sk. B

Ostředek - Velíš A  2:0 (1:0)

Začátek druhé půle rozhodl...

Do Ostředka jsme odjeli bez dvou opor, chyběli L. Prokop a J. Zmrhal. Úvod zápasu patřil trochu překvapivě našemu týmu - střelu P.Macha zneškodnil golman, střelecké pokusy J. Spurného a L. Buchala byly nepřesné. Pak se domácí dostali do tempa a od 15. minuty začali hřiště ovládat. Bylo vidět, že jsou zvyklí na domácí pažit, umě využívali jeho šířku a našim hráčům to dělalo problémy. Ve 20.minutě jsme nezachytili rychlou akci Ostředka. Domácí obránce prošel až před naše vápno, kde tvrdě vypálil a lehce tečovaná střela skončila v naší brance - 1:0. Domácí byli i nadále lepší, vytvořili si několik náznaků šancí, ale do poločasu se už výrazněji neprosadili, stejně tak naše mužstvo. Druhý poločas jsme začali špatně, v 52.minutě využili domácí chybu M.Štiky při odkopu od naší branky a dalekonosnou střelou šli do vedení 2:0. V 55.minutě mohlo být ještě hůř, další naší chybu zachraňoval M.Štika faulem ve vápně a kopala se penalta! Tu ale náš brankář domácímu střelci zlikvidoval! (video zde !) Domácí i nadále zlobili, během chvíle si vytvořili ještě pár možností, všechny jsme ale přežili bez úhony.Pak tlak domácích ustal a na řadu přišlo naše mužstvo - šance P. Macha, následně M. Řezníčka volaly po gólu , ovšem marně. Do šancí se dostali také T. Baťka, L. Buchal nebo P. Jiráček - bohužel nikdo nedokázal své příležitosti lépe řešit. Utkání jsme tak nedokázali zdramatizovat, a ikdyž jsme se snažili až do konce s výsledkem něco udělat, domácí už si dvoubrankové vedení pohlídali.

Rozhodčí: Vilimovský

Branky:   -

Sestava: M.Štika - M. Kocourek, P. Jiráček, T.Baťka, J.Řezníček - T.Janáček,  Jan Spurný, O.Štika, L. Buchal - M. Řezníček, P. Mach

Střídání:  75. Josef Buchal za T. Baťku

 

 

31.5.2009

23.kolo IV.tř sk. C

Struhařov B - Velíš B  4:3 (1:2)

Venku bylo opět minimálně na bod...

Zápas jsme začali velmi dobře, už v 8. minutě poslal náš tým do vedení přesnou hlavičkou Honza Spurný! Vedení nám ale moc dlouho nevydrželo, v 15. min. domácí vyrovnali na 1:1. Domácí byli aktivnější, ale do konce poločasu se dokázalo  prosadit již jen naše mužstvo - ve 40.minutě střílel z malého vápna přesně opět Honza Spurný a do kabin jsme tak šli s vedením 2:1. Druhý poločas však začali lépe domácí a v 52. minutě vyrovnali. V 65. minutě rozhodčí odpískal pro domácí přísnou penaltu (souboj ve vápně), ale domácí exekutor selhal! Další velikou šanci domácí zahodili pár minut poté, samostatný únik struhařovského útočníka skončil střelou do tyče! V 70. minutě si na roh naskočil M. Spurný a hlavou poslal náš tým do vedení - 2:3! Bohužel nám vedení opět moc dlouho nevydrželo, za několik minut domácí po naší chybě vyrovnali na 3:3...Závěr zápasu chtělo naše mužstvo pohlídat bodík, ale to se nepodařilo a v 86. minutě domácí využili další naší chyby a vstřelili vítěznou branku.

Rozhodčí: Malý

Branky:  8. a 40. Jan Spurný, 70. M. Spurný

Sestava: M. Ježek# - R.Jiráček, V. Trifonov,  J. Sedláček, T.Gruber# - J. Urban, Jos. Buchal, M. Peška, Jiří Spurný - Jan Spurný, P. Matějovský

Střídání: 45. M. Spurný# za P. Matějovského, 75. V. Dobrý za J. Buchala, 85. Pavel Brabenec za T. Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář