Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše mužstva doma zaskočila favority

1.6.2008

23.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Bílkovice  3:1 (1:0)

Domácí neporazitelnost trvá...

Zápas s vedoucím celkem tabulky měl pro náš tým nakonec vítěznou příchuť.Prvních deset minut jakoby naše mužstvo čekalo,s čím hosté přijdou.I přes územní převahu se ale bílkovičtí do vážnější příležitosti nedostali a tak přišlo na řadu naše mužstvo.V 15.minutě si za obranu hostí naběhl P.Mach a lobem se snažil překvapit vyběhnutého bílkovického brankaře,míč ale skončil pouze na břevně...Ve 25.minutě jsme dostali možnost zahrávat standardku z nebezpečné vzdálenosti.K míči se postavil M.Janáček a zatočil míč přesně k tyči - 1:0!Hosté mohli brzo odpovědět,ale v dobré pozici pálil jejich útočník nejprve nad,pak dobře zakročil M.Štika.Ve 40.minutě obdržel bílkovický útočník druhou žlutou a následně červenou kartu (protesty,pak zakopnutí míče) a naše mužstvo mohlo jeho nedisciplinovanost hned potrestat - P.Mach pádil společně s P.Jiráčkem a M.Janáčkem sám na branku,ale místo přihrávky do vyložené pozice pálil nad...Druhý poločas začalo naše mužstvo výborně,v 50.minutě utekl hostující obraně Honza Spurný a pod padajícím brankářem zvýšil už na 2:0!Naše mužstvo pak zřejmě podlehlo uspokojení,neboť nepochopitelně vyklidilo pole a nechávalo hrát hosty.Ti se i v deseti dostávali do tlaku a završili ho brankou v 55.minutě - 2:1!Na naše mužstvo padla deka a hosté nás začali přehrávat!Naštěstí jsme brzo hru vyrovnali a v 70.minutě jsme vstřelili důležitou branku - pas M.Kocourka vrátil M.Řezníček před prázdnou branku a P.Mach pohodlně skóroval - 3:1!Hosté byli na kolenou a mohli inkasovat ještě dvakrát,v 85.minutě se snažil tradiční "žolík" M.Spurný potrestat chybné vyběhnutí golmana,ten se ale přehodit nenechal.Další velkou šanci měl v poslední minutě P.Mach,ale jeho slabou hlavičku brankář také zneškodnil.

Rozhodčí: Irion

Branky: 25. M.Janáček, 50.Jan Spurný, 70. P.Mach

Sestava: M.Štika - M.Kocourek#, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Baťka -P. Jiráček , M.Janáček #,O.Štika, Jan Spurný - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 80. M.Spurný za M.Řezníčka 

Hráč zápasu podle diváků:  Jan Spurný

 

31.5.2008

23.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - SK Přestavlky  3:1 (1:0)

Zasloužená výhra v nelidském vedru...

Zápas se odehrával v obrovském vedru,přesto bylo k vidění utkání plné nasazení a bojovnosti.A naše mužstvo bylo v zápase lepším týmem.Už v desáté minutě se po přihrávce P.Brabence dostal k hlavičce M.Peška a pohodlně uklidil míč do sítě - 1:0!Hosty inkasovaná branka viditelně rozhodila a nemohli se dostat do tempa, jejich největší šanci trestuhodně zahodil osamocený útočník před naší brankou.To bylo ale vše,co jim naše obrana dovolila,do žádné další šance se nedostali.Druhý poločas bylo naše mužstvo jednoznačně lepší a vytvářelo si dostatek brankových příležitostí.Druhý gól padl po hrubce přestavlckého brankaře,to M.Spurný rozehrával standartku z 25 metrů a golmanovi hostí míč prošel mezi rukaka pod břevno - 2:0!Naši hru pak viditelně oživili  mladíci Honza Spurný a J.Hons.Oba založili akci,na konci které stál M.Peška,ale volej z hranice pokutového kopu mu brankář vyrazil.V 75.minutě se k míči dostal M.Spurný,pohrál si s obráncem a pod padajícím golmanem zvýšil už na 3:0!V 80.minutě mohl M.Spurný uzavřít hattrick,ale v těžké pozici se mu nepodařilo skórovat,stejně jako J.Buchalovi,který v 83.minutě prošel přes několik hráčů až do vápna,ale pálil vedle.Hosté zaznamenali čestný úspěch v 85.minutě,kdy se po nedorozumění naší obrany dostal k míči jejich útočník a zblízka vstřelil poslední branku zápasu.

Rozhodčí: Blahušek

Branky: 10.min M.Peška, 60. a 75. M.Spurný

Sestava: M.Vinduška -  J.Řezníček,  Josef Buchal, T.Gruber , J.Urban#, - J. Bureš, J.Kolář ,M.Peška , L.Buchal  - M.Spurný , Petr Brabenec

Střídání: 45.min. Jan Spurný za J.Bureše, 65. Jiří Spurný za L.Buchala, 70. J.Hons# za P.Brabence

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pepe - chvála

Super zápasy :))))

pepe - chvála

Super zápasy :))))

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139