Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na úvod soutěže prohra s Bílkovicemi

28. 8. 2011

28.8.2011

1.kolo III.tř sk. B

  Velíš - Bílkovice  0:3 (0:2)

Rychlý gól předznamenal neúspěch ...

 

Do prvního zápasu nové sezóny nemohli díky prodlevě v administraci (nedorazili registrace ze svazu) nastoupit tři hráči (Daniel, Kronus, Jirásek), naopak po dlouhé zdravotní pauze nastoupil M. Kocourek. Bohužel ani on nemohl mít radost z úvodu zápasu. Hosté se dostali poprvé na dostřel naší branky ve 4. minutě, naši obránci odvrátili na roh. Z toho ale hlavou udeřil nehlídaný útočník a prohrávali jsme 0:1! Byl to nečekaný direkt a na našem mužstvu se znatelně podepsal. Přesto jsme se zvedli a v poli jsme byli lepší. Vyloženou šanci jsme si ale stále nedokázali vytvořit, několik závarů před bílkovickou brankou volalo po brance, ale hostující obránci vždy naše střely zblokovali. Bílkovice se v 18. minutě dostali podruhé do blízkosti našeho vápna a hned dokázali gólově udeřit - 0:2! I nadále jsme byli v poli aktivnější, ale vepředu jsme se stále nemohli prosadit. Málem to za nás udělal soupeř, hlavička bílkovického obránce za sebe překvapila brankáře a ten měl plné ruce práce s tím, aby nepovedenou malou domů vyškrábl alespoň na roh. Druhý poločas se nám nevydařil - nemohli jsme se dostat tempa, nedokázali jsme zklidnit hru a místo přihrávek po zemi se náš tým uchyloval k bezhlavému nakopávání. Bílkovice si hráli "to svoje" a čekali na na naše chyby, po kterých vyráželi do rychlých brejků. Zdramatizovat zápas mohl v 75. minutě O. Štika, nedokázal ale využít chyby stopera - propadlý centr na malé vápno ho překvapil a z tutové pozice pálil metr vedle... V 83. minutě hosté  využili chybu M. Ježka (promáchlý centr) a zvýšili na hrozivých 0:3. Nám už nepomohla ani přesilovka, v 85. minutě byl totiž po dvou ŽK vyloučen dvougólový střelec Bílkovic. Zápas jsme dohráli v křeči a velkém útlumu.       

   

Rozhodčí:  Irion

Branky Velíše:   -

Sestava: M. Ježek - J. Řezníček, M. Kocourek, L. Prokop, M. Spurný - L. Buchal, O. Štika, J. Spurný, T. Baťka,  - P. Mach, J. Kováč

Střídání:   60. O. Beránek za L. Buchala, 70. R. Jiráček za M. Kocourka, 75. Josef Buchal za T. Baťku

Hráč zápasu dle fanoušků:   O. Štika

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář