Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně ! Oba týmy dospělých poprvé zvítězily !

20.9.2009

5.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Nesperská Lhota A  4:1 (2:1)

Derby ve znamení našeho prvního vítězství...

Utkání se odehrávalo o posvícení za krásného počasí, před vysokou návštěvou. O nějakou extra podívanou ale nešlo.Oběma týmům se moc nedařila kombinace, k vidění bylo vidět spoustu nakopávaných míčů bez adresáta. Naše mužstvo vstoupilo do utkání lépe, v 15. minutě byl ve vápně faulován P. Mach a L. Prokop se ze značky pokutového kopu nemýlil - 1:0! Za pět minut bylo ještě veseleji, ve 20.minutě se po pěkné individuální akci prosadil J.Zmrhal a vedli jsme 2:0! Pak se ke slovu dostali také hosté a bohužel ve 30. minutě udeřili - rychlou akci jsme nezachytili a bylo sníženo.V závěru poločasu mohl hostům vstřelit gól do šatny O. Štika, ve velké šanci  ale netrefil dobře míč. Druhý poločas jsme začali výborně, v 50. minutě šikovně tečoval O. Štika centr L. Prokopa a bylo to opět o dvě branky! Hosté se pak dostali do pár šancí, které buď zakončovali nepřesně, nebo je zlikvidoval "navrátilec" M. Štika v brance.Náš tým se mohl dostávat do šancí, nebýt lhoteckého pomezního, který za ofsajd považoval každou naší přihrávku dopředu... V 85. minutě ale (náhodou?) zůstal jeho pravorek dole a J. Zmrhal si mohl vychutnat sólo, které bez potíží a s přehledem přetavil v naší čtvrtou branku.

Rozhodčí: Bačinský

Branky:   15. L. Prokop (z pen.), 20. J.Zmrhal, 50. O.Štika, 85. J. Zmrhal

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, J. Kolář, J.Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček, O. Štika, J. Zmrhal - T. Baťka, P. Mach#

Střídání:  40. M. Hons za T. Baťku, 70. Jiří Buchal za M. Kocourka, 75. L. Buchal za P. Jiráčka

Hráč zápasu (dle diváků):  M. Štika

 

 

19.9.2009

5.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Heřmaničky  7:3 (3:0) 

Gólový koncert ...

Naše mužstvo výborně začalo, už v 5. minutě se trefil M.Mach. Za pět minut po něm se přidal také M. Hons a hosté se nestačili divit. To ale nebylo vše, už ve 22. minutě se po rychlé akci prosadil také L. Buchal a bylo to již 3:0! Hosté ještě mohli být rádi, že jsme do konce prvního poločasu neproměnili ještě minimálně tři gólové šance (M. Spurný). Druhý poločas pokračoval náš tým v brankostroji a heřmaničtí se sotva stíhali bránit, natož útočit na naší branku. Další gólové zářezy přidali postupně L. Buchal, Piškot, M.Mach a M. Hons. Za stavu 7:0 již nebylo co řešit a náš tým už utkání pouze dohrával, čehož hosté využili ke vstřelení třech branek v závěru.

Rozhodčí: Berenda

Branky:  5. a 63. M. Mach, 9. a 70. M. Hons, 22. a 55. L. Buchal, 58. P. Šimánek

Sestava: M. Štika  -  M. Kocourek, Josef Buchal, J. Urban, R. Jiráček - M. Hons, J. Zmrhal, P. Šimánek, L. Buchal - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. Jan Spurný za R. Jiráčka, 55. T. Gruber# za J. Urbana, 70. J. Hons za J. Zmrhala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227