Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kombinované mužstvo porazilo v přípravě Kamberk

 

14.3.2010

přátelsky

( umělá tráva ve Vlašimi)

Velíš A+B - Kamberk  2:1 (1:1) 

První utkání roku 2010 jsme odehráli v přátelském duchu s týmem Kamberka.K zápasu nastoupilo kombinované mužstvo z obou našich týmů. Jako již tradičně, první zápas po zimní pauze moc fotbalové krásy nepobral. Kupa nepřesností a nesehranost v našem mužstvu byla do očí bijící. Ze začátku jsme byli aktivnější a propracovali jsme se do několika slibných šancí, ale žádnou jsme neproměnili. Zato soupeř ihned z první vážnější příležitosti udeřil a v 15. minutě jsme prohrávali 0:1. Za několik minut jsme ale dokázali odpovědět, bombou se prosadila naše potencionální posila Lukáš Matoušek - 1:1. Naše mužstvo se pak snažilo soupeře zmáčknout a zatlačit, jenže nepřesností bylo v naší hře tolik,že se kamberští v pohodě ubránili. Naopak, Kamberk mohl jít do vedení, jejich druhá vážnější akce skončila na tyči naší branky. Druhý poločas začal foukat silný vítr, který znepříjemňoval hru oběma celkům. Již nebylo k vidění tolik brankových příležitostí. V závěru zápasu jsme soupeře přitlačili, pěknou akci předvedl M. Spurný, který napálil tyč kamberské branky. Vítěznou branku vstřelil asi pět minut před koncem O. Štika, který se probojoval do vápna a střelou k tyči nedal golmanovi šanci.

Rozhodčí:   Rathan

Branky:   L. Matoušek, O. Štika

Úvodní sestava: Jiří Buchal - O. Štika, L. Prokop, J. Kolář, T. Baťka - M. Hons, M. Janáček, Jan Spurný, P. Jiráček - L. Matoušek, P. Mach

Střídání :  M. Štika, M. Spurný, R. Jiráček, J. Urban, Jiří Spurný

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228