10. 10. 2017

8.10.2017

7. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Popovice B  8:0 (4:0)

Naší povinností bylo Popovice porazit a to se nám začalo dařit od 10. minuty. Rychlou akci po ose M. Spurný - M. Matějka - D. Toula zakončil posledně jmenovaný přesně - 1:0. Pak se poprvé a vlastně naposledy připomněli hosté, v koncovce ale jejich útočník zazmatkoval a pálil slabounce jen do M. Štiky. V 17. minutě jsme vedli už o dvě branky, za velkým vápnem napřáhl M. Matějka a míč rozvlnil síť - 2:0. Za pár okamžiků ho chtěl napodobit M. Šanda, ale jeho pokus se odrazil od tyče, přeletěl po brankové čáře a od druhé tyče se odrazil mimo. Ve 22. minutě si D. Toula počkal na lob M. Matějky a hlavou zvýšil už na 3:0. Účet prvního poločasu uzavřel střelou zpoza vápna D. Koten - 4:0. Druhý poločas jsme začali opět gólově, v 50. minutě napálil odražený míč po rohu do sítě R. Jiráček - 5:0. V 60. minutě se zblízka prosadil D. Koten a zvýšil už na 6:0. Za pět minut po něm tečoval střílený centr M. Pešky zadkem M. Mach a popovický brankář vyndaval míč ze sítě posedmé... Osmou branku vstřelil v 70. minutě opět M. Mach, využil chyby obrany a přehodil brankáře - 8:0. Devátou branku mohl přidat v 80. minutě brankář M. Štika z penalty, bohužel jeho protějšek vystihl správnou stranu a penaltu mu lapil.

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  11. a 22. D. Toula, 17. M. Matějka, 30. a 60. D. Koten, 50. R. Jiráček, 65. a 70. M. Mach

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, P. Jiráček, J. Kolář - M. Spurný, D. Koten, M. Matějka, M. Šanda -  D. Toula

Střídali:   M. Mach, M. Peška