Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dospělá mužstva se rozloučila výhrami, žáci prohráli venku

20.6.2010

26.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Ratměřice  3:1 (1:0)

Vítězná rozlučka ...

Stejně jako naše mužstvo, i tým Ratměřic bojoval na konci sezóny s absencemi několika hráčů. Do naší branky se tentokrát musel postavit nebrankář Jirka Buchal, i v ratměřském týmu chytal hráč z pole. A hned v první minutě to pro něj byla zkouška ohněm - Kuba Zmrhal prokličkoval až do pokutového území, tam ho fauloval obránce a pískala se penalta! K té se postavil zkušený exekutor L. Prokop a nemýlil se - 1:0! V 5. minutě pronikl do vápna opět J. Zmrhal, tváří v tvář brankáři ale neuspěl a pálil pouze do něho. K vidění pak byla bitva především o střed pole, nebezpečím na obou stranách byly především střely ze střední vzdálenosti. S nimi si ale oba brankáři dokázali poradit. Druhý poločas se hrál zajímavější fotbal. V 67. minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, dokázal se prosadit L. Buchal! Hosté rychle odpověděli, v 70. minutě potrestali naší nedůslednost a zdramatizovali zápas. Vedení mohl pojistit J. Zmrhal, ale v 75. minutě pálil pouze do břevna... Gólovou pojistku tak přidal až v 78. minutě O. Štika, který zakončil pěknou kombinační akci po ose Spurný - Bobek. Hosté se sice nevzdávali, ale na obrat již neměli sílu a naše mužstvo tak zakončilo sezónu plnou zranění a absencí domácím vítězstvím.

Rozhodčí: Novák

Branky:   1. L. Prokop (z pen.), 67. L. Buchal, 78. O. Štika

Sestava: Jiří Buchal - P. Jiráček, L. Prokop, R. Jiráček#, M. Hons -  P. Bobek, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - L. Buchal, J. Spurný

Střídání: 60. Petr Brabenec za R. Jiráčka  

Hráč zápasu dle diváků: J. Zmrhal ( stal se i celkovým vítězem této ankety, byl zvolen celkem 4x)

 

 

19.6.2010

22.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Bystřice B  2:1 (1:0) 

Pohodové vítězství ...

Poslední zápas sezóny se hrál v od začátku v klidném tempu, hosté se do útočení moc nehnali a i náš tým se rozjížděl velmi pozvolna. Několik akcí ze začátku lze nazvat šancemi, ale až ve 25. minutě přišla jedna, kterou zakončil přesnou střelou M. Spurný - 1:0. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě asi dvě příležitosti, ale žádná již tak nebezpečná nebyla. Druhý poločas mělo naše mužstvo pod kontrolou, hosty do šancí nepouštělo. V 70. minutě se po akci P. Matějovského dostal k míči opět M. Spurný a dorazil ho do branky - 2:0! Naši hráči už měli v hlavách, že se nic nemůže stát a zvolnili. Toho ale hosté bleskově využili, už v 73. minutě po naší chybě snížili z ojedinělé akce na 2:1. V 75. minutě fauloval bystřický obránce ve vápně a pískala se penalta! K té se postavil velíšský střelec M. Spurný, ale netrefil branku... Do konce zápasu se už moc zajímavého nestalo a mohli jsme slavit vítězné zakončení ročníku.

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky:  25. a 70. J. Spurný

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika#, J. Hons, T. Gruber - M. Hons, J. Zmrhal, J. Buchal, Petr Brabenec - J. Spurný, J. Spurný

Střídání: 45. L. Buchal za J. Zmrhala, 55. P. Matějovský za J. Buchala, 60. J. Kolář za J. Spurného

 

26.kolo OP ml. žáků (7+1)

Poříčí - Velíš  9:0 (4:0) 
 

 
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97