Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dospělá mužstva prohrála, žáci remizovali

1.5.2011

19.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Bílkovice  1:2 (1:0)

Opět bez bodů...

 

Áčko opět padlo. Tentokrát to nevypadalo od začátku tak zle, už v 5. minutě se trefil Z. Daniel a vedli jsme 1:0. Pak se toho ale moc nedělo, větší vzrušení se událo až v 18. minutě, kdy M. Štika pohotově zasáhl proti bílkovické střele. Ve 35. minutě se opět blýskl M. Štika, když zlikvidoval další nepříjemný pokus. Druhý poločas se stal přehlídkou našich spálených šancí, neuvěřitelné produktivity hostů a několika omylů nepřesně pískajícího (oboustranně) rozhodčího. V 50. minutě střílel z přímáku těsně vedle J. Kováč, za dalších pět minut mohl jít sám na brankáře, ale sudí nepochopitelně neponechal výhodu. V 62. minutě jsme zbytečně ztratili míč ve středu pole a hostující hráči měli vydlážděnou cestu před našeho brankáře - 1:1. V 65. minutě měl vedoucí gól na kopačce opět J. Kováč ale trefil ležícího brankáře. V 70. minutě měl na hlavě 100% gólovku opět J. Kováč ale minul. Pak znovu v 75. minutě  pálil J. Kováč, bílkovická branka ale byla pro něj zakletá. A tak se hosté dostali v 80.minutě podruhé za poločas k naší brance a trestali - 1:2! Naše mužstvo tlačilo, snažilo se ale z tlaku se urodila jen mega šance v 90. minutě, po hlavičce O. Štiky míč tancoval na brankové čáře...           

   

Rozhodčí:  Macháček

Branky Velíše:   5. Z. Daniel

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J. Řezníček -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, J. Zmrhal

Střídání:  55. V. Dimitrov  za J. Zmrhala 

Velíšský hráč zápasu podle diváků:  M. Štika 

 

 

 

1.5.2011

19.kolo IV.tř sk. C

  Struhařov B - Velíš B  5:1 (2:0) 

Bez ambicí na bodový úspěch ...

 

Do Struhařova jsme odjeli v improvizované sestavě, takže ani nikdo nepředpokládal nějaký lepší výsledek. Domácí jsme se snažili přetlačit alespoň bojovností, z té ale vyplynuly pouze žluté karty. Čestný úspěch jsme zaznamenali až za víceméně rozhodnutého stavu, z penalty trestal R. Kočí.  

 

Rozhodčí: Kočí

Branky Velíše:  70. R. Krejčí (z pen.)

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, V. Trifonov, J. Bureš, P. Brabenec - Jos. Buchal, J. Kolář, M. Peška, M. Spurný - L. Novotný, P. Setnička 

Střídání: 65. R. Krejčí za P. Setničku, 70. A. Urban za V. Trifonova

 

  

 

13.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  Velíš - Chocerady  2:2 (1:0)

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 357578
Měsíc: 5909
Den: 189