Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dospělá mužstva doma vyhrála, žáci prohráli v Benešově

10. 10. 2010

10.10.2010

8.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Postupice  2:0 (1:0)

Konečně domácí výhra ...

 

Hosté přijeli povzbuzeni výhrou z které měl náš tým respekt. V minulém kole totiž doma převálcovali Bílkovice 10:1! Hned od začátku zápasu dokazovali, že jejich útočná hra s využíváním rychlých útočníků dokáže být hodně nepříjemná...Naštěstí náš tým byl na jejich hru připraven a velíšští obránci odváděli výbornou práci. První desetiminutovku jsme přežili a ke slovu se stále více hlásilo i naše mužstvo. Ve 12. minutě se ke střele dostal J. Kováč, šlo ale pouze o zastřelování a postupický brankář neměl s jeho pokusem větší práci. V 18. minutě se po sérii odrazů dostal míč na malé vápno k M. Řezníčkovi, ten ale moment pro střelu propásl a hostující obránce si poradil. Po 30. minutě začali opět hosté nepříjemně kousat a několikrát dobře zasáhl v obraně L. Buchal, dvakrát nás podržel i M. Štika v brance. Ve 40. minutě si naběhl za postupickou obranu M. Řezníček, přesprintoval obránce a pěknou střelou Fotogalerievstřelil první branku utkání - 1:0! Hned z kraje druhého poločasu jsme měli velikou šanci, ve 47. minutě se dostal až na hranici velkého vápna M. Janáček, ale pálil pouze do brankáře! V 50. minutě si na rohový kop naběhl T. Baťka, pro něj netradičně nohou pálil z voleje, ale střela šla vysoko nad. Za pět minut mohl branku vstřelit M. Janáček, ale v dalším souboji tváří v tvář golmanovi znovu neuspěl, brankář vyrazil jeho střelu na roh! Z následného rohu nic nebylo, naopak, hosté se dostali do protiútoku a mohli jsme inkasovat! To by ale v brance nesměl stát M. Štika, který předvedl výborný zákrok ! Hosté se pomalu začali nadechovat k náporu, vypracovali si dvě dobré příležitosti. První skončila střelou vedle, druhou zastavil opět náš brankář. V 70. minutě se do třetí velké šance dostal znovu M. Janáček, tentokrát ale pálil do tyče... Definitivní podobu výsledku dal v 75. minutě J. Kováč a šlo o nejkrásnější moment zápasu - zpracoval si míč, posunul se od levé lajny lehce do středu a z 25 metrů nádherně vystřelil! Postupický gólman proplachtil vzduchem bez nároku, míč zapadl do šibenice a vedli jsme 2:0! Hosté se až do konce utkání nevzdávali, ještě několikrát naše hráče (a i fanoušky) potrápili, gólově již ale zápas nezdramatizovali. Konečně jsme tedy dokázali v aktuální sezóně zvítězit doma, navíc po dobrém výkonu. Utkání mělo velmi dobrou úrověň, na čemž mají svůj podíl i postupičtí hráči.      

  

Kvalitní kolektivní výkon (asi nejlepší v aktuální sezóně), bojovnost  ...

Slabší začátek a závěr prvního poločasu, několik neproměněných tutovek ...

 

Rozhodčí:  Bačinský

Branky Velíše:   30. M. Řezníček, 75. J.Kováč

Sestava: M. Štika - T. Baťka, L. Prokop, L. Buchal, J. Řezníček -  J. Kováč, Jan Spurný, O. Štika, M. Řezníček - M. Janáček, J. Šebesta

Střídání:  55. M. Spurný za J. Šebestu, 80. R. Jiráček za M. Janáčka

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  M. Štika

 

 

 

9.10.2010

8.kolo IV.tř sk. C

  Velíš B - Louňovice B  3:1 (2:0) 

Kvalitní 1. poločas základem úspěchu ...

 

Derby začalo lépe naše mužstvo, v 11. minutě propadl za obranu míč k volnému V. Dimitrovovi a ten šel sám na golmana. Svůj nájezd zvládl s přehledem a střelou k tyči poslal náš tým do vedení 1:0! Hosté toho první poločas moc nepředvedli, jejich akcím Fotogaleriechyběla nápaditost a překvapivá myšlenka. Ta ovšem nechyběla velíšským hráčům, ve 32. minutě se po pěkné kombinaci dostal k míči opět V. Dimitrov a znovu se nemýlil - 2:0! Druhý poločas jsme začali velmi dobře, v 50. minutě dostal přesnou přihrávku "do nohy" opět V. Dimitrov a střelou pod břevno uzavřel svůj hattrick - 3:0! Pak naše mužstvo znatelně ubralo, hosté se začali více prosazovat a jejich výpady k naší brance se stávaly stále nebezpečnějšími. V 55. minutě nastoupil L. Buchal, hned se zapojil do bránění a ve vápně bohužel fauloval. Pískala se penalta a louňovický exekutor faul gólově potrestal 3:1! Hosté pak převzali iniciativu a ač byli poslední půlhodinu lepším týmem, větší brankovou příležitost si nevytvořili. Zkoušeli to střelami z dálky, měli i několik standardek, ale M. Ježek v brance mohl zůstat v klidu.         

 

Střelecká forma Venyho, dobrý výkon v prvním poločase

- Po třetí brance jsme hodně ubrali

 

Rozhodčí: Žarnecki

Branky Velíše:  11., 32. a 50.  V. Dimitrov

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika, J. Hons, Jos. Buchal - A. Urban, V. Trifonov, M. Spurný, P. Brabenec - J. Šebesta, V. Dimitrov 

Střídání: 45. Jan Spurný za V. Trifonova, 55. L. Buchal za A. Urbana, 60. L. Novotný za J. Šebestu

 

  

 

7.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  SK Benešov - Velíš  9:0 (5:0)

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář