6.9.2009

3.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Kondrac B  0:5 (0:2)

Tvrdá a ostudná lekce ...

Totální propadák v derby jsme nezačali špatně, od začátku jsme byli aktivnějším týmem, ale větší šance jsme si nevytvořili. Ve 22. minutě se ale ke slovu dostali hosté, z jejich první vážnější akce udeřilo - 0:1! Bohužel za 10 minut jsme po chybě brankáře prohrávali už 0:2! Ve 40. minutě jsme po závaru v kondrackém vápně a následném faulu na P. Macha dostali možnost pokutového kopu - bohužel J. Zmrhal nedal ! Snížit mohl ještě 2 minuty před koncem poločasu L. Buchal , samostatný únik na brankáře ale zakončil střelou vedle... O výsledku rozhodl náš tragický vstup do druhého poločasu - v rozmezí 3 minut (47. - 50.) jsme po obrovských hrubkách nabídli hostům vedení už o 4 branky a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. V 60.minutě navíc přidali hosté pátý hřebíček do velíšské rakve a náš tým musel zápas protrpět ještě 30 minut...

Rozhodčí: Rosenvald

Branky:   -

Sestava: M.Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, T. Janáček, J.Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček #,J. Zmrhal, M. Hons - L. Buchal, P. Mach

Střídání:  55. O. Štika za J. Zmrhala, 65. M.Spurný za M. Honse, 80. J. Bureš za L. Buchala

Hráč zápasu (dle diváků):  M. Hons

5.9.2009

3.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Budenín  3:5 (1:2)

Bojovnost body nepřinesla...

Zápas s favoritem soutěže jsme nezačali vůbec špatně, už v 10. minutě se akrobaticky prosadil M. Mach - 1:0! Hosté pak trochu sešlápli plyn a dokazovali, že jsou přeci jen fotbalovější. Během 15 minut otočili na 1:2 a několik šancí ještě zlikvidoval M. Štika. Druhý poločas hosté pokračovali v náporu a dvěma brankami z 52. a 55. minuty zvýšili své vedení již na 1:4! Jenže naše mužstvo se nevzdalo a lehce uspokojené hosty potrestalo - M. Hons proměnil v 65.minutě sólo na golmana a bylo sníženo na 2:4! V 83. minutě se navíc zblízka prosadil Petr Brabenec a hosté znatelně znervózněli. Náš tým ucítil šanci a bojoval, bohužel další branku už to nepřineslo. Naopak hosté z brejku přidali v 89. minutě pátou branku a zhatili naše bodové naděje.

Rozhodčí: nedostavil se (Špička) - pískal laik J. Lupač

Branky:  10. M. Mach, 65. M. Hons, 85. Petr Brabenec

Sestava: M. Štika  -  R.Jiráček, Jiří Spurný, J. Urban, J. Sedláček# - T. Baťka, M. Spurný, M. Peška, L. Buchal - M. Hons, M. Mach

Střídání: 50. Jos. Buchal za M. Pešku, 66. J. Hons za M. Macha, 80. Petr Brabenec za L. Buchala

2.kolo OP ml. žáků (7+1)

Postupice - Velíš  15:0 (12:0)

Nebylo co řešit...

Proti postupickým habánům neměl náš tým nárok, domácí rozhodli o drtivé výhře již v prvním poločase.