Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desetigólová neděle: oba týmy zvítězily, nedostali jsme ani jednu branku

27.5.2012

23. kolo III.tř sk. B

Velíš - Tichonice 4:0 (2:0)

Líbačovo probuzení ...

 

Oběma mužstvům patří střed tabulky a tak vše nasvědčovalo tomu, že se bude hrát vyrovnaný fotbalový zápas. Od začátku tak skutečně bylo, šance se střídaly na obou stranách. Hned v 15. minutě zápasu se pěknou střelou trefil do tyče J. Spurný míč se odrazil k M. Spurnému a ten skóroval do prázdné brány - vedli jsme 1:0! Naše mužstvo se však jen s jednobrankovým náskokem smířit nechtělo a hostující tým tlačilo. Z tohoto tlaku se podařilo po skrumáži před tichonickou brankou vstřelit gól L. Buchalovi - 2:0. Touto brankou se naše mužstvo až moc uklidnilo a bohužel  začalo bránit dvoubrankový náskok. Do konce prvního poločasu si Tichonice vytvořili několik slibných střeleckých pozic, ale skvěle chytající M. Štika chybu neudělal a tak se do šaten šlo za stavu 2:0. Po změně stran naše mužstvo nezachytilo začátek druhého dějství a bylo pod velkým tlakem hostujících hráčů, kteří si vytvořii několik vyložených šancí. Ty však nedokázali proměnit i díky skvělému M. Štikovi. A jak se říká -  nedáš dostaneš... A tak se v 55. minutě parádní trefou zpoza vápna prosadil J. Spurný - 3:0. Velíš se po této brance vzpamatovala, začala hrát opět fotbal a díky tomu přidal další gól M. Spurný, když pěknou střelou prostřelil hostujícícho brankáře! Náš tým tak v 61. minutě vedl už 4:0! Ke konci zápasu se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách jenže žádný z celků již branku vstřelit nedokázal, a proto jsme si připsali velmi cenný skalp...
 

V zápase jsme neměli nějak drtivou převahu, přesto vypadá výsledek jednoznačně. Vysoké, ale zasloužené vítězství - byli jsme prostě produktivnější než hosté a své šance jsme proměňovali.

 

Rozhodčí: Kocan

Branky Velíše: 15. a 62. M. Spurný, 25. L. Buchal, 55. J. Spurný

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, J. Buchal, J. Řezníček - M. Hons, J. Spurný(ŽK), O. Štika(C), L. Buchal - M. Spurný, J. Kováč 

Střídání: 60. V. Ivanov za L. Buchala, 70. L. Novotný za M. Spurného, 75.P. Jiráček za J. Spurného

 

 

 

17.kolo OP ml. žáků (7+1)

Křečovice - Velíš 0:6

Velíšští žáčci přijížděli na půdu Křečovic jako jasný favorit a tuto roli naplňovali od prvních minut. Naši tlačili a vytvořili si několik šancí -  v 10. minutě se trefil M. Dub a vedli jsme 1:0. Velíšské družstvo mělo nadále tlak, kterého využil Matěj Peška a v 17. minutě zvyšoval již na 2:0. Do konce prvního poločasu se ještě krásnou střelou z úhlu trefil M. Dub a tak jsme odcházeli do šaten s přepychovým tříbrankovým vedením. Druhý poločas začal tak jak skončil ten první, náš tým opět začal tlakem, který opět M. Dub zakončil parádní střelou a tím završil i svůj hattrick. Vedli jsme tedy ve 35. minutě již 4:0! Další branku (v pořadí již svou čtvrtou) vstřelil M. Dub opět jak jinak než parádní střelou, na kterou domácí brankař neměl šanci ani reagovat - 5:0! Tento výsledek nás tak trošku ukolíbal a naši hráči dovolili soupeři z Křečovic pár velmi dobrých střel na bránu se, kterými si však poradil T. Kakos. Domácí však gól nedali, naopak -  naši hráči na tento tlak domácích odpověděli gólem. Po skrumáži před křečovickou brankou se nejlépe zorientoval M. Málek a přesnou střelou nedal domácímu brankáři šanci - 6:0! Náš tým si tak odvezl tři bodíky za vysokou výhru 6:0. V posledním kole se naši žáci utkají s mužstvem z Krhanic, které má jako náš tým 17 bodů. Doufejme, že nebude nouze o pěkný fotbal! Proto přijďte podpořit naše borce v sobotu v 10:15 do FCSV Arény v boji o krásné 6. místo.
 

Branky: 4x M. Dub, M. Peška, M. Málek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 357578
Měsíc: 5909
Den: 189