Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další přípravný zápas s Načeradcí - tentokrát remíza

8.3.2008

příprava - umělá tráva ve Vlašimi

Bl. Načeradec  - Velíš A+B  2:2 (0:0)

K druhému zápasu s Blaníkem Načeradec opět nastoupilo kombinované mužstvo, v poměru zhruba "půl na půl".Načeradští byli první poločas lepším týmem, vytvořili si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky,ale nedokázali z nich nic vytěžit.Ke konci poločasu dokonce zahodili penaltu (za faul) !Naše mužstvo se první poločas víceméně sehrávalo, vytvořili jsme si minimum šancí.Druhý poločas se obrázek hry změnil a naše mužstvo bylo nebezpečnější.Vedoucí branka padla po několika námi neproměněných šancí, z úhlu pohodlně dorážel P.Mach.Soupeř ale bleskově odpověděl, a prakticky ihned z rozehrání vyrovnal na 1:1.Náš tým byl i nadále v útoku nebezpečnější, ale svoje šance jsme trestuhodně zahazovali.Tak přišel trest a načeradští šli po rychlé akci do vedení.Příležitostí k vyrovnání jsme si vytvořili dostatek, ale remízu zajistil až chvíli před koncem přesnou a razantní hlavičkou po rohu T.Gruber.Utkání odřídil celkem v pohodě (až na pár maličkostí) pan rozhodčí Rathan.

Branky: P.Mach, T.Gruber

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Gruber - Jos. Buchal, P.Jiráček, Jan Spurný, T.Baťka - P.Mach, M.Brůna

Sřídali:(hokejově): M.Spurný, Jiří Buchal, M.Ježek (chytal celý druhý poločas)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226