Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další přípravný zápas s Načeradcí - tentokrát remíza

8. 3. 2009

8.3.2008

příprava - umělá tráva ve Vlašimi

Bl. Načeradec  - Velíš A+B  2:2 (0:0)

K druhému zápasu s Blaníkem Načeradec opět nastoupilo kombinované mužstvo, v poměru zhruba "půl na půl".Načeradští byli první poločas lepším týmem, vytvořili si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky,ale nedokázali z nich nic vytěžit.Ke konci poločasu dokonce zahodili penaltu (za faul) !Naše mužstvo se první poločas víceméně sehrávalo, vytvořili jsme si minimum šancí.Druhý poločas se obrázek hry změnil a naše mužstvo bylo nebezpečnější.Vedoucí branka padla po několika námi neproměněných šancí, z úhlu pohodlně dorážel P.Mach.Soupeř ale bleskově odpověděl, a prakticky ihned z rozehrání vyrovnal na 1:1.Náš tým byl i nadále v útoku nebezpečnější, ale svoje šance jsme trestuhodně zahazovali.Tak přišel trest a načeradští šli po rychlé akci do vedení.Příležitostí k vyrovnání jsme si vytvořili dostatek, ale remízu zajistil až chvíli před koncem přesnou a razantní hlavičkou po rohu T.Gruber.Utkání odřídil celkem v pohodě (až na pár maličkostí) pan rozhodčí Rathan.

Branky: P.Mach, T.Gruber

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , T.Gruber - Jos. Buchal, P.Jiráček, Jan Spurný, T.Baťka - P.Mach, M.Brůna

Sřídali:(hokejově): M.Spurný, Jiří Buchal, M.Ježek (chytal celý druhý poločas)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář