23.9.2007

6.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Dolní Kralovice  2:0 (1:0)

Hosté od 40. minuty o deseti ...

Fotbal,který diváky příliš nebavil ,lehce okořenil až gólovou hlavičkou po rohu O.Štika ve 20.minutě.Pak se dlouho nic nedělo,obě mužstva jen stereotypně nakopávala míče a to bylo jak neefektivní tak rozhodně ne oku lahodící.Ve 40.minutě dostal za faul zezadu žlutou kartu P.Mach,hostující hráč chtěl našeho hráče "varovat",ovšem jeho strčení rozhodčí klasifikoval správně jako oplácení a hosté tak byli o jednoho hráče oslabeni.Ve 42.minutě mohl hrubku hostujícího stopera potrestat P.Mach,ale z malého vápna pálil nad branku...Druhý poločas také moc fotbalové krásy nenabídl,hosté (ač o deseti) byli v některých pasážích dokonce aktivnější než naše mužstvo.Vysvobození pro naše mužstvo (a diváky...) přinesla 80.minuta,kdy T.Baťka propálil po rohu vše před sebou - 2:0.

Rozhodčí: Bačinský

Branky: 20. O.Štika, 80.T.Baťka

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, T.Baťka - M.Řezníček , P. Jiráček, O.Štika, F.Vlasák - P.Červeňák , P.Mach#

Střídání: 55.minuta Jan Spurný za P.Macha, 75.min. M.Janáček za P.Jiráčka

22.9.2007

6.kolo  IV.tř. sk. B

Velíš B - Sedlec - Prčice B  2:2 (1:2)

Zasloužená remíza ...

Hosté šli rychle do vedení (už v 1.minutě) a ve 20.minutě přidali druhý gól.Naše mužstvo se ale nevzdalo a ve 40.minutě snížil z penalty za zákrok na J.Lupače J.Spurný - 1:2.Vyrovnaný druhý poločas přinesl vyrovnání pro naše barvy, v 70.minutě se trefil L.Buchal.

Rozhodčí: Dufek

Branky: 40. Jan Spurný z penalty, 70. L.Buchal

Sestava: T.Gruber -  J. Lupač, R.Jiráček,  J.Urban, J.Sedláček - J.Bureš , Jan Spurný ,J.Kolář , P.Havel - L. Buchal, M.Mach

Střídání: 45.minuta J.Řezníček za J.Spurného, 65.min Pa.Brabenec za P.Havla, 70. Jos.Buchal za J.Bureše