Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černý víkend - obě mužstva prohrála doma shodně 2:3

14. 4. 2009

 12.4.2009

16.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Postupice  2:3 (1:2)

Derby se vším všudy, ale bez bodů...

Derby s nejlépe střílejícím mužstvem soutěže a aktuálním lídrem jsme začali (jako předchozí jarní zápasy) velice špatně - už v 1. minutě hosté využili nedorozumění naší obrany a brankáře a velice lacino vedli - 0:1!Hosté měli raketový nástup - během prvních deseti minut si (kromě vstřelené branky) vytvořili další dvě vyložené šance - jednou výborně zasáhl M.Štika, jednou nám pomohlo břevno...Pak se naše mužstvo konečně probudilo, první pozdrav brankáři poslal P.Mach, ten ale neznamenal větší nebezpečí.Ve 20.minutě poslal ideální míč za obranu M.Brůna, P.Mach si nedělal starosti a levačkou napálil míč přesně - 1:1!Vstřelená branka naše mužstvo zvedla a začali jsme hosty přehrávat.Bohužel v době našeho největšího tlaku se hosté "utrhli" a po rychlém brejku vstřelili branku - 1:2...Druhý poločas začalo naše mužstvo dobře, dostali jsme se k několika nebezpečným akcím, ty jsme ale bohužel nedokázali dotáhnout do konce.Dvakrát měl na kopačce vyrovnání P.Jiráček - poprvé šel ještě zbytečně do kličky, podruhé (v 65.minutě) v obrovské příležitosti přestřelil z malého vápna...A tak přišel trest - po zbytečné ztrátě míče na naší polovině podnikli hosté další z nebezpečných protiútoků a vedli již o dvě branky.V 80.minutě zahrál postupický obránce ve vápně rukou, která byla vidět až z Blaníku, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.V 85.minutě došlo v postupickém vápně k souboji mezi obráncem a O.Štikou, rozhodčí už tentokrát ukázal na penaltový puntík!Penaltu proměnil J.Zmrhal a našemu týmu ještě svítila jiskřička naděje alespoň na bod.Bohužel už jsme do konce zápasu nedokázali hosty vážněji ohrozit a naše domácí tvrz padla.

Utkání se hrálo za krásného počasí, před výbornou návštěvou a za neustávajícího fandění velíšského kotle.Škoda, že rozhodří Mrázek pískal trochu úzkostlivě, hru zbytečně kouskoval a stejné zákroky pískal na každé straně jinak...V zápase jsme bohužel také utrpěli dvě ztráty - M.Řezníček (natažený sval) snad nebude pro příští zápasy mimo hru, ale M.Kocourek (výron, natažené vazy) si zřejmě pár utkání postojí...

Prohra s Postupicemi byla první porážkou áčka na domácím hřišti od 10.6.2007, kdy jsme prohráli s Bystřicí také 2:3.Bilance domácích mistrovských zápasů od té doby čítala 16 výher a 3 remízy.

Rozhodčí: Mrázek

Branky:   20. P.Mach, 86. J.Zmrhal (z penalty)

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop,T.Baťka, J.Řezníček - M.Řezníček,  P. Jiráček, O.Štika, J.Zmrhal - P.Mach#, M.Brůna

Střídání: 10.min. T.Janáček za M.Řezníčka (zranění), 75. L.Buchal za M.Kocourka (zranění)

Hráč zápasu (podle diváků): P.Mach

 

11.4.2009

16.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Radošovice  2:3 (2:1)

Jako den a noc...

Souboj s druhým týmem soutěže začalo naše mužstvo aktivně a bylo od začátku lepší.Už v 10.minutě jsme se radovali z branky, ovšem ta nebyla uznána - J.Kolář "dojížděl" hostujícího brankáře, ten v tísni napálil míč do něj a balón se pomalu sunul do branky.Brankář po něm skočil, ale ten byl už z větší části za brankovou čarou!Bohužel rozhodčí to neviděl a tak z toho pro nás vyplynuly pouze dvě žluté karty za protesty...Naše mužstvo ale bylo nadále aktivní, střelám L.Buchala a J.Spurného chyběly centimetry.První a pravou radost ze vstřelené branky jsme přeci jen pocítili ve 25.minutě, kdy se z dvanácti metrů pěkně trefil M.Spurný - 1:0!Bohužel vedení nám moc dlouho nevydrželo, ve 35.minutě hosté podnikli ojedinělý protiútok a po souboji ve vápně se pískala penalta!Tu hostující exekutor proměnil a bylo vyrvnáno - 1:1.Hosté pak zahrozili ještě jednou, ve 40.minutě se musel hodně natahovat M.Štika, ale nebezpečný přímák nakonec zlikvidoval.Ve 42.minutě zahráli hosté špatně ofsajd systém a nikým nekrytý P.Setnička zblízka hlavičkoval do protipohybu brankáře - 2:1!Druhý poločas bohužel našemu mužstvu došly síly a hosté přebrali iniciativu.Nám nepomohlo ani několikeré střídání, radošovičtí nás začali jednoznačně přehrávat a tvořili si čím dál nebezpečnější šance.Bohužel v 65. minutě vyrovnali na 2:2 a pak po několika nevyužitých šancích zápas otočili ve svůj prospěch,když v 80.minutě vstřelili vedoucí branku - 2:3!Náš tým se ke konci zápasu snažil o tlak, ale zůstalo pouze u snahy a z utkání jsme tak nevytěžili ani bodík...

Rozhodčí: Novosád

Branky:  25. M.Spurný, 42. P.Setnička

Sestava: M.Štika -  P.Setnička, R.Jiráček, J.Urban #, J.Sedláček - Jiří Spurný, Jos. Buchal, J.Kolář#, L.Buchal - M.Spurný, Marek Mach#

Střídání: 45. T.Gruber za J.Sedláčka, 55. P.Havel za J.Buchala, 75.  P. Matějovský za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář