1.9.2007

3.kolo III.tř sk. B

Pravonín - Velíš A  5:1 (3:0)

Domácí s námi neměli žádný problém...

Zápas se našemu týmu hrubě nepovedl,domácí rozhodli už během úvodních 25 minut,kdy nám nasázeli tři branky.Naše mužstvo propadlo ve všech řadách a Pravonín si vítězství rozhodně zasloužil.

Rozhodčí: Vacík

Branky: 75. M.Řezníček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, T.Baťka - M.Janáček, P. Jiráček, O.Štika, F.Vlasák - P.Červeňák , P.Mach

Střídání: 45.minuta J.Poupě za T.Baťku, 55.M.Řezníček za M.Janáčka, 80. J.Buchal za M.Kocourka

1.9.2007

3.kolo  IV.tř. sk. B

Olbramovice B - Velíš B  4:2 (3:2)

Domácí naše hráče ušetřili ...

Domácí na naše mužstvo vlétlo,šance si vytvářelo jak na běžícím páse,přesto ještě po poločase drželo naše mužstvo nadějný výsledek 3:2.Olbramovičtí ale i po poločase spustili "šancostroj" a T.Gruber se v brance (společně s brankovou konstrukcí...) činil.

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky: 20.L. Buchal, 35. M.Spurný

Sestava: T.Gruber -  J. Řezníček, J.Buchal,  J.Urban, J.Bureš - Jan Spurný , M.Spurný# ,J.Kolář#, R.Jiráček#  - L. Buchal, M.Mach#

Střídání: 45.minuta Petr Brabenec za R.Jiráčka, 85. Pavel Brabenec za M.Macha, 85. V.Tichý za L.Buchala