Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá sobota - všechny velíšské týmy padly

11. 4. 2010

10.4.2010

16.kolo III.tř sk. B

Kondrac B - Velíš A  1:0 (0:0)

O prohře rozhodla jedna chyba ...

Souboj v Kondraci příliš atraktivní podívanou nenabídl. Naše mužstvo šlo do zápasu s cílem urvat první jarní bod a zbytečně neinkasovat. První poločas se nám to dařilo, domácí se k žádné vyložené šanci nepropracovali. Nebezpečím měly být i jejich standardky, ale jejich exekutoři s nimi nakládali mizerně. Naše mužstvo vepředu zazlobilo párkrát, ale hned to mohlo gólově zacinkat. Bohužel, domácí pomezní byl proti a L.Matouškovi nebyl opět pro údajný ofsajd uznán regulérní gól... Druhý poločas se naše mužstvo k ohrožení branky dostávalo velice sporadicky, to domácí byli nebezpečnější - v 55. minutě nastřelili kondračtí břevno. O výhře domácích nakonec rozhodla 70. minuta, kdy jsme po velké chybě obrany inkasovali. Naše mužstvo se již potom nezmohlo na kloudnější akci, natož na střelu na branku. Z několika standardek jsme nevytěžili vůbec nic. Domácí si utkání v klidu pohlídali a v tabulce nám už dýchají na záda... 

Rozhodčí: Bartoš

Branky:   -

Sestava: M.Ježek - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný,O. Štika, M. Janáček# - L. Matoušek, P. Mach

Střídání:  60. M. Hons za P. Macha

 

 

10.4.2009

14.kolo IV.tř sk. B

Budenín - Velíš B  7:1 (4:1) 

Během několika minut po zápase ...

Utkání bylo rozhodnuto už po 20.minutách, kdy náš tým inkasoval čtyři branky. Čestný úspěch zaznamenal ve 25. minutě po pěkné akci M.Spurný - 4:1. Domácí pak ještě neproměnili penaltu za faul. V poslední minutě prvního poločasu se ošklivě zranil J. Sedláček, který ve vápně fauloval a budenínský hráč mu zalehl nohu. Pro našeho hráče z toho rezultovalo velice bolestivé zranění (zlomená stehenní kost)...I tak jsme se ale nevyhnuli dalšímu penaltovému trestu. Domácí ovšem desítkou pohrdli i podruhé. Nemuselo jim to ale moc vadit, neboť ve druhém poločase ještě přidali tři branky a naše mužstvo tak odjelo s rancem.

Rozhodčí: Rosenvald

Branky:  25. M. Spurný

Sestava: M. Štika  -  R.Jiráček, T. Gruber, J. Urban, J. Sedláček - P. Havel, Jiří Spurný, J. Kolář, F. Vlasák - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. V. Trifonov za J.Sedláčka (zranění), 55. Petr Brabenec za P. Havla, 85. A. Urban za M. Macha

16.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Postupice 0:11 (0:6) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Drago

(Mac, 14. 4. 2010 20:26)

Když 7, tak 7...OK, je to tam.

for mac

(pepe, 12. 4. 2010 21:36)

já jen vim že když sme tam přijeli bylo to 4:1 a padli ještě 3 goly víš jakej v tom maj vždycky zmatek na OFS.

njn

(Mac, 12. 4. 2010 21:18)

Jo, Líbač je machr... :) Díky za upozornění Pepo - opravuji. / Pepe,někdo říká 6, někdo 7, tak já už nevim...A na stránkách OFS je (dle zápisu rozhodčího) 6:1...

To je frajer

(JosB, 12. 4. 2010 20:57)

Líbi, ty jsi ďábel. Jak jsi to stíhal v bráně a v útoku? :-) Já zapomněl, ty máš vlastně naběháno :-)

v budeníně

(pepe, 12. 4. 2010 20:49)

7:1 ne 6:1 já vim že je to jedno ale abys věděl