Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá neděle - obě mužstva venku prohrála

7. 10. 2008

5.10.2008

7.kolo III.tř sk. B

Načeradec - Velíš A  4:2 (3:0)

Rozhodlo prvních dvacet minut...

Áčko chtělo z Načeradce přivézt minimálně bod.Jenže to bychom asi nesměli hrát první poločas.Již v 5.minutě si smolně vstřelil vlastní gól M.Janáček a domácí vedli 1:0.Už v 10.minutě domácí udeřili znovu,dlouhý aut do vápna bohužel nedokázala naše obrana rezolutně odkopnout a odražený míč poslal domácí útočník za bezmocného M.Štiku - 2:0.Ve 20.minutě byl ve vápně domácích sražen (již podruhé) M.Řezníček a kopala se penalta!K té se postavil Honza Spurný,bohužel golman ho vychytal...A tak znovu udeřili domácí (šlo o jejich čtvrtou akci,při které se dostali k našemu vápnu...), po standardce se k míči dostal úplně volný hráč a z úhlu překonal našeho brankáře - 3:0.Výsledek to byl krutý,protože naše mužstvo hrálo a domácí stříleli branky.Jenže o tom je fotbal a domácí jednoduše trestali naše chyby.V závěru poločasu si naše mužstvo vytvořilo několik šancí,největší asi P.Mach,ale při pokusu o přehození brankaře trefil pouze jeho hlavu...Druhý poločas jsme začali aktivně,několikrát jsme se pokusili ohrozit domácí branku střelami ze střední vzdálenosti,ale bohužel nepřesně.V 60.minutě zbytečně ztratil míč v našem vápně P.Mach a následně fauloval,následovala tak penalta.Tu ale M.Štika domácímu hráči kočičím skokem zlikvidoval a naše mužstvo ještě živilo jiskřičku naděje.Ta ale pomalu pohasla v 65.minutě,kdy se domácí dostali opět po našem nedůrazu ve vápně k míči a načeradský záložník šouravou střelou překonal M.Štiku již počtvrté...V 75.minutě jsme domácím pěkně zavařili v jejich pokutovém území a P.Jiráček vymotal obránce i golmana a snížil na 4:1.V 80.minutě si na pěkný pas M.Kocourka naběhl J.Zmrhal a přehodil domácího golmana - sníženo na 4:2.Naše mužstvo se pokusilo o tlak,ale domácí už nás do vážnější situace nepustili.

Rozhodčí: Bačinský

Branky: 75. P.Jiráček, 80.J.Zmrhal

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček - M.Janáček, J.Spurný#, O.Štika, P.Jiráček - P.Mach#, M.Řezníček

Střídání: 45.min. J.Zmrhal za M.Janáčka

 

5.10.2008

7.kolo IV.tř sk. C

 Myslič - Velíš B  3:2 (3:1)

Během deseti minut bylo hotovo...

Do vedení se dostalo naše mužstvo ve 20.minutě,kdy přesně hlavičkoval L.Buchal - 0:1! Bohužel pak přišla desetiminutovka,během které domácí vstřelili po našich chybách 3 branky - nejprve ve 30. pak 35. a ve 40.minutě.Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas a naše mužstvo mohlo snížit.V 60. odpískal rozhodčí proti domácím penaltu, ale M.Mach bohužel pohořel...Za pár minut jsme se přeci jen dočkali, v 65.minutě si naskočil na centr R.Jiráček a hlavou snížil na 2:3.Do konce zápasu bylo k vidění ještě několik šancí na obou stranách,bohužel žádnou naší jsme nedokázali využít a z Mysliče jsme tak neodvezli ani bod.Škoda, remíza by zápasu slušela rozhodně víc.

Rozhodčí: Smitka

Branky: 20.L.Buchal, 65. R.Jiráček

Sestava: M.Ježek -  J.Lupač, R.Jiráček, T.Gruber#, J.Urban - J.Bureš, M.Peška, Jiří Spurný, L.Buchal  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 50.min. Jos.Buchal za J.Bureše, 80.min. V.Dobrý za M.Spurného, 85. Pavel Brabenec za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář