Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá neděle - obě mužstva venku prohrála

5.10.2008

7.kolo III.tř sk. B

Načeradec - Velíš A  4:2 (3:0)

Rozhodlo prvních dvacet minut...

Áčko chtělo z Načeradce přivézt minimálně bod.Jenže to bychom asi nesměli hrát první poločas.Již v 5.minutě si smolně vstřelil vlastní gól M.Janáček a domácí vedli 1:0.Už v 10.minutě domácí udeřili znovu,dlouhý aut do vápna bohužel nedokázala naše obrana rezolutně odkopnout a odražený míč poslal domácí útočník za bezmocného M.Štiku - 2:0.Ve 20.minutě byl ve vápně domácích sražen (již podruhé) M.Řezníček a kopala se penalta!K té se postavil Honza Spurný,bohužel golman ho vychytal...A tak znovu udeřili domácí (šlo o jejich čtvrtou akci,při které se dostali k našemu vápnu...), po standardce se k míči dostal úplně volný hráč a z úhlu překonal našeho brankáře - 3:0.Výsledek to byl krutý,protože naše mužstvo hrálo a domácí stříleli branky.Jenže o tom je fotbal a domácí jednoduše trestali naše chyby.V závěru poločasu si naše mužstvo vytvořilo několik šancí,největší asi P.Mach,ale při pokusu o přehození brankaře trefil pouze jeho hlavu...Druhý poločas jsme začali aktivně,několikrát jsme se pokusili ohrozit domácí branku střelami ze střední vzdálenosti,ale bohužel nepřesně.V 60.minutě zbytečně ztratil míč v našem vápně P.Mach a následně fauloval,následovala tak penalta.Tu ale M.Štika domácímu hráči kočičím skokem zlikvidoval a naše mužstvo ještě živilo jiskřičku naděje.Ta ale pomalu pohasla v 65.minutě,kdy se domácí dostali opět po našem nedůrazu ve vápně k míči a načeradský záložník šouravou střelou překonal M.Štiku již počtvrté...V 75.minutě jsme domácím pěkně zavařili v jejich pokutovém území a P.Jiráček vymotal obránce i golmana a snížil na 4:1.V 80.minutě si na pěkný pas M.Kocourka naběhl J.Zmrhal a přehodil domácího golmana - sníženo na 4:2.Naše mužstvo se pokusilo o tlak,ale domácí už nás do vážnější situace nepustili.

Rozhodčí: Bačinský

Branky: 75. P.Jiráček, 80.J.Zmrhal

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček - M.Janáček, J.Spurný#, O.Štika, P.Jiráček - P.Mach#, M.Řezníček

Střídání: 45.min. J.Zmrhal za M.Janáčka

 

5.10.2008

7.kolo IV.tř sk. C

 Myslič - Velíš B  3:2 (3:1)

Během deseti minut bylo hotovo...

Do vedení se dostalo naše mužstvo ve 20.minutě,kdy přesně hlavičkoval L.Buchal - 0:1! Bohužel pak přišla desetiminutovka,během které domácí vstřelili po našich chybách 3 branky - nejprve ve 30. pak 35. a ve 40.minutě.Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas a naše mužstvo mohlo snížit.V 60. odpískal rozhodčí proti domácím penaltu, ale M.Mach bohužel pohořel...Za pár minut jsme se přeci jen dočkali, v 65.minutě si naskočil na centr R.Jiráček a hlavou snížil na 2:3.Do konce zápasu bylo k vidění ještě několik šancí na obou stranách,bohužel žádnou naší jsme nedokázali využít a z Mysliče jsme tak neodvezli ani bod.Škoda, remíza by zápasu slušela rozhodně víc.

Rozhodčí: Smitka

Branky: 20.L.Buchal, 65. R.Jiráček

Sestava: M.Ježek -  J.Lupač, R.Jiráček, T.Gruber#, J.Urban - J.Bureš, M.Peška, Jiří Spurný, L.Buchal  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 50.min. Jos.Buchal za J.Bureše, 80.min. V.Dobrý za M.Spurného, 85. Pavel Brabenec za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 9
Celkem: 356563
Měsíc: 5434
Den: 232