Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko vyhrálo v Louňovicích 2:0 !

18. 10. 2008

18.10.2008

9.kolo IV.tř sk. C

 Louňovice B - Velíš B  0:2 (0:0)

Bráchové rozhodli derby...

První poločas byli domácí lepším týmem,naše mužstvo těžkopádně kombinovalo a vůbec se nemohlo dostat do hry.Domácí byli nebezpečnější a několikrát ohrozili naší branku, ale buď mířili hodně vedle,nebo neměli štěstí (nastřelené břevno).Naší jedinou větší šanci měl na noze M.Mach,ale jeho pokus o přehození domácího brankáře mu nevyšel.Druhý poločas začalo naše mužstvo aktivněji a domácí zatlačilo.V 52.minutě zafungovala spolupráce dvou Honzů - Kolář nahrával a Spurný z úhlu zakončoval do prázdné branky - 0:1!Domácí už druhý poločas nebyli tak aktivní,přesto si vypracovali jednu 100% šanci,kterou ale neproměnili.To naše akce byli také nebezpečné,ale střelám M.Spurného, Pepy Buchala a M.Pešky scházely gólové parametry.Rozuzlení zápasu tak přišlo deset minut před koncem, M.Spurný si ve vápně zpracoval centr M.Pešky a nadvakrát dokázal míč dopravit do domácí branky - 0:2!

Rozhodčí: Březnovský

Branky: 52. Jan Spurný, 80. M.Spurný

Sestava: M.Vinduška -  Jiří Buchal, R.Jiráček#, T.Gruber#, J.Urban - Jiří Spurný, M.Peška, J.Kolář, L.Buchal# - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 45. Jan Spurný za M.Macha, 65. Jos.Buchal za Jirku Spurného,80. J.Bureš za J.Koláře

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář