Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko vydřelo výhru 1:0 v Nesperské Lhotě až v závěru zápasu

1. 11. 2008

1.11.2008

11.kolo IV.tř sk. C

Nesperská Lhota B - Velíš B 0:1 (0:0)

Z fotbalové bídy nakonec tři zlaté body ...

Ze zápasu doslova bolely oči.Domácí jejich "hrou" potvrdili postavení v tabulce a naši borci se jim bohužel přizpůsobili.V hlavách našich hráčů zřejmě probíhaly myšlenky na vylepšení skóre,ale proti destruktivní hře to prostě nešlo a nešlo.Ne že bychom si nevytvořili nějaké šance,ale v rozhodujících chvílích buď naši hráči netrefili míč,anebo pálili jen slabě.Za celý zápas se urodilo jen minimum pěkných fotbalových momentů,které ale ke vstřelení branky nevedly.Rozhodující chvíle utkání tak přišla až pár minut minut před koncem,kdy se po dlouhém autu M.Pešky do vápna domácích prosadil zblízka ve skrumáži nejlepší hráč Radek Jiráček.Naše mužstvo tak doslova v hodině dvanácté vydřelo tři body.

Rozhodčí: Mikolášek

Branky: 87. R.Jiráček

Sestava: M.Ježek - J. Kolář#, R.Jiráček#, T.Gruber#, J.Urban - J.Bureš, Jiří Spurný, M.Peška, L.Buchal - M.Spurný , M.Mach

Střídání: 55. Jan Spurný za Jirku Spurného, 70. Pepa Buchal za J.Bureše, 80. V. Dobrý za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář