Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko v posledním podzimním zápase uspělo

10.11.

13.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Ratměřice B  4:2 (1:1)

 Konec podzimu vítězně ...

Celý zápas mělo naše mužstvo více ze hry a zvítězilo zaslouženě.Hned na začátku si vytvořilo několik šancí,ale zatím ne vyložených.V 15.minutě se dostal J.Kolář po velké hrubce brankáře k balónu a pohodlně otevřel skóre zápasu - 1:0.Velkou šanci na zvýšení měl ve 24.minutě P.Havel,jeho pokus brankář vyrazil k úplně volnému L.Buchalovi,tan však pálil z vyložené pozice jen do boční sítě...Další šance ke vstřelení branky pak postupně prováhali M.Mach,M.Spurný,J.Spurný.Hosté FotogalerieM.Štiku v brance moc nezaměstnávali ,za poločas vystřelili asi třikrát,vždy do golmanovi náruče.Přestože hosté v útoku moc nezlobili,do konce poločasu si přeci jen dokázali  připsat branku.Centr do našeho vápna totiž  před M.Štikou přizvedl Honza Spurný a náš brankář se jen ohlédl - vlastňák jak víno a poločasových 1:1.Honza ale dokázal svou chybu napravit - v 67.minutě zakombinoval s bráchou Líbačem a pěknou střelou poslal naše mužstvo do vedení .Pak jsme si vytvořili opět několik dobrých příležitostí,ale žádnou jsme neproměnili.A hosté trestali - v 75.minutě jsme nedokázali zachytit centr za obranu a ratměřský útočník prostřelil našeho brankáře - 2:2.Hosty branka hodně nakopla a začali zlobit.Jenže v 82.minutě se k rozehrání trestňáku postavil Pepa Urban a s přispěním teče ve zdi poslal míč pod klacek - 3:2.Neuběhly ani dvě minuty a dlouhý výkop M.Štiky přeletěl celé hřište,včetně hostujícího brankáře a M.Spurný asi jednodušší branku ještě nedal - 4:2.V 88.minutě trefil ještě J.Kolář pěknou technickou střelou tyč.Hosté už na obrat neměli síly a čas , utkání tak skončilo naší zaslouženou výhrou.

Rozhodčí: Murgač

Branky: 15.min. J.Kolář,67. Jan Spurný,82. J.Urban, 84.M.Spurný

Sestava: M.Štika  - J.Lupač, J.Buchal, T.Gruber ,J.Urban - P.Havel, M.Spurný, Jan Spurný, L.Buchal - J.Kolář, M.Mach

Střídání: 27.min. Jiří Spurný za P.Havla (zranění), 77. A.Urban za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fcv - .....

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228