28.4.2007

15.kolo IV.tř. sk. B

Jankov A - Velíš B 5:0 (2:0)

Domácí favorit našemu týmu moc nedovolil...

K zápasu se ,stejně jako minulý týden, nedostavil rozhodčí,takže zápas pískal domácí laik J.Procházka a prakticky celý zápas vlastně ani neměl co pískat... Naše mužstvo Fotogalerie - B mužstvozačalo zápas velmi dobře,bylo aktivnější,domácí působili zakřiknutě - evidentně náš tým podcenili.V 15.minutě se sice dostali do dobré příležitosti,ale M.Ježek byl na místě.Naši hráči se mohli několikrát dostat do přečíslení,několikrát si vytvořili dobrý brejk,ale zakončení vázlo.A tak se po 30-ti minutách probudili domácí - rychlou akci po levé straně s následným přízemním centrem do vápna zakončil domácí útočník nekompromisně - 1:0.Prakticky po rozehrání nám jankovští odebrali míč, zkopírovali předchozí akci (úprk po levé straně,centr po zemi do vápna,zakončení k tyči) a bylo prakticky po zápase.Druhý poločas už naše mužstvo nemělo šanci,domácí si (hlavně po našich chybách) vypracovali spusty šancí a zatížili naše konto ještě dalšími třemi brankami.

Rozhodčí: nedostavil se (Dvořák) - pískal domácí laik J.Procházka

Branky: -

Sestava: M.Ježek- J.Buchal,P.Havel, J.Sedláček, J.Řezníček - J.Urban , M.Peška , J.Kolář, Jan Spurný - P.Brabenec,L.Buchal

Střídání: 45.minuta M.Mach za P.Brabence, 75. V.Dobrý za M.Pešku