Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko v domácí premiéře vítězně

31. 8. 2008

 30.8.2008

2.kolo IV.tř sk. C

 Velíš B - Tichonice B  1:0 (0:0)

Další festival neproměněných šancí...

Po smolné prohře z minulého kola chtělo naše mužstvo naplno bodovat doma.Utkání se hrálo za nádherného počasí, pro fotbal možná až nevhodném.Možná i to mělo za následek,že prvních 20 minut se ani o fotbale nedalo moc mluvit - hráči moc neběhali ,přesná přihrávka byla docela vzácností...Pak ale naše mužstvo začalo mít navrch a začalo být nebezpečné.Střely M.Macha a Jirky Spurného zneškodnil tichonický brankář,dalším střelám chyběla přesnost.Nejnebezpečnější tak byla Fotogalerienádherná střela Honzy Spurného ve 35.minutě,kterou zastavilo břevno a míč se pak odrazil těsně před brankovou čáru.Hosté dopředu moc nebezpeční nebyli,několik náznaků šancí měli,ale sami se o ně připravili vlastními nepřesnostmi.Jejich největší šance ze 40.minuty (tři útočníci postupovali sami na M.Vindušku!!!) toho byla nejlepším příkladem...Druhý poločas už naše mužstvo hosty jasně přehrávalo a naštěstí hned v úvodu poločasu to i gólově vyjádřilo - Honza Spurný si na půlící čáře vzal míč a prošel přes několik tichonických hráčů až se ocitl před brankářem a střelou z úhlu poslal naše mužstvo do vedení - 1:0!Náš tým si pak vytvářel šance jak na běžícím páse (M.Spurný,Jiří Spurný,M.Mach,R.Jiráček,Petr Brabenec...),ale žádná se neujala a do konce jsme se tak museli obávat ojedinělých výpadů hostů.Nejnebezpečnější v 85.minutě jsme přežili,takže se první vítězství v sezóně stalo skutečností.

Rozhodčí: Kubík

Branky: 50.min. Jan Spurný

Sestava: M.Vinduška -    J.Kolář, Jos. Buchal, T.Gruber, J.Urban - L.Buchal, Jan Spurný, Jiří Spurný, Pavel Brabenec  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 45.min. R.Jiráček za Pav. Brabence,65. J.Bureš za Jana Spurného, 75. Petr Brabenec za M.Macha

 

Náhledy fotografií ze složky B mužstvo - mistr. utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář