Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko v domácí premiéře vítězně

 30.8.2008

2.kolo IV.tř sk. C

 Velíš B - Tichonice B  1:0 (0:0)

Další festival neproměněných šancí...

Po smolné prohře z minulého kola chtělo naše mužstvo naplno bodovat doma.Utkání se hrálo za nádherného počasí, pro fotbal možná až nevhodném.Možná i to mělo za následek,že prvních 20 minut se ani o fotbale nedalo moc mluvit - hráči moc neběhali ,přesná přihrávka byla docela vzácností...Pak ale naše mužstvo začalo mít navrch a začalo být nebezpečné.Střely M.Macha a Jirky Spurného zneškodnil tichonický brankář,dalším střelám chyběla přesnost.Nejnebezpečnější tak byla Fotogalerienádherná střela Honzy Spurného ve 35.minutě,kterou zastavilo břevno a míč se pak odrazil těsně před brankovou čáru.Hosté dopředu moc nebezpeční nebyli,několik náznaků šancí měli,ale sami se o ně připravili vlastními nepřesnostmi.Jejich největší šance ze 40.minuty (tři útočníci postupovali sami na M.Vindušku!!!) toho byla nejlepším příkladem...Druhý poločas už naše mužstvo hosty jasně přehrávalo a naštěstí hned v úvodu poločasu to i gólově vyjádřilo - Honza Spurný si na půlící čáře vzal míč a prošel přes několik tichonických hráčů až se ocitl před brankářem a střelou z úhlu poslal naše mužstvo do vedení - 1:0!Náš tým si pak vytvářel šance jak na běžícím páse (M.Spurný,Jiří Spurný,M.Mach,R.Jiráček,Petr Brabenec...),ale žádná se neujala a do konce jsme se tak museli obávat ojedinělých výpadů hostů.Nejnebezpečnější v 85.minutě jsme přežili,takže se první vítězství v sezóně stalo skutečností.

Rozhodčí: Kubík

Branky: 50.min. Jan Spurný

Sestava: M.Vinduška -    J.Kolář, Jos. Buchal, T.Gruber, J.Urban - L.Buchal, Jan Spurný, Jiří Spurný, Pavel Brabenec  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 45.min. R.Jiráček za Pav. Brabence,65. J.Bureš za Jana Spurného, 75. Petr Brabenec za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 356566
Měsíc: 5435
Den: 233