Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko s Kamberkem bez branek

13.10.

9.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Kamberk 0:0

 Fotbalová nuda ...

V derby s Kamberkem se toho moc fotbalového nedělo.Hosté byli po celý zápas prakticky neškodní - za první poločas vystřelili dvakrát na branku,no spíše směrem na branku,ale vždy cca 2 metry nad...Největší jejich šanci měl ve 25.minutě jejich Fotogalerieútočník,který zachytil naší špatnou rozehrávku a postupoval sám na M.Štiku,ale Pepa Urban ho doběhl a o míč ho připravil.To naše mužstvo bylo od začátku aktivnější,několikrát zaměstnalo kamberského brankáře (střely M.Macha, M. Spurného, J.Spurného...),ale časem se naše hra stávala "impotentní",prakticky neexistovala finální přihrávka, někdy jsme si nedokázali přesně přihrát ani na pár metrů...Druhý poločas se držel zaběhnutého trendu toho prvního - hosté se k ohrožení naší branky vůbec nedostávali,naše mužstvo se vlastními chybami připravovalo o možnosti přečíslení a souvislejší kombinaci.A ikdyž jsme se dostali i do několika šancí,naše zakončení bylo velmi slabé.Zápas tak skončil asi zaslouženou bezbrankovou remízou.

Rozhodčí: Blahušek

Branky: -

Sestava: M.Štika  - J.Řezníček ,P.Jiráček, J.Urban, R.Jiráček - L.Buchal, J.Kolář , Jan Spurný, J.Bureš - M.Mach, M.Spurný

Střídání: 55.min. Jos.Buchal za P.Jiráčka, 65.P.Havel za J.Spurného,70. T.Gruber za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356565
Měsíc: 5435
Den: 233