Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko remizovalo s Nesperskou Lhotou B 1:1

7. 6. 2009

6.6.2009

24.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Nesperská Lhota B  1:1 (1:0)

Povinné tři body se nekonaly...

Proti poslední Nesperce se očekávalo jasné vítězství. Jenže hosté od začátku utkání dokazovali, že nepřijeli prodat kůži lacino.Náš tým byl v prvním poločase jasně lepší, jenže dokázal proměnit pouze jednu šanci - v 15.minutě z dálky napřáhl J. Spurný, míč před gólmanem na mokrém terénu odskočil a vedli jsme 1:0! Po vstřelené brance jsme si vytvořili několik fotogaleriególových příležitostí, ty nejvyloženější jsme ale trestuhodně pálili (2x M. Spurný, 1x L. Buchal).Hosté měli v prvním poločase jednu šanci, střelu z přímého kopu vyrazil M. Štika na roh. Druhý poločas začal náš tým opět náporem, ten ale vyprchal do ztracena. Pak začali být aktivnější hosté, především jejich záložní řada s několika šikovnými mladíčky.Několikrát jsme se dostali pod tlak, hosté si vytvořili šance a v 60. minutě přišel trest - hosté vyrovnali po rychlé akci na 1:1! Naše mužstvo mohlo za několik minut odpovědět. Penaltový zákrok brankáře na T. Grubera mohl potrestat z pokutového kopu M. Spurný, ale brankář ho vychytal! (video zde). Nadále jsme se snažili , vytvořili jsme si šance, několikrát to ve vápně hostů doslova vřelo, ale žádnou příležitost jsme nedokázali dotáhnout do gólového konce a proto utkání skončilo trochu překvapivě remízou.

Rozhodčí: Petr Mareš

Branky:  15. Jiří Spurný

Sestava: M.Štika -  P.Setnička, R. Jiráček#,  J.Urban , J. Sedláček - Jiří Spurný , Jos. Buchal, J. Kolář, T. Gruber - M. Spurný, L. Buchal

Střídání: 50. M. Mach za L. Buchala, 70. Jan Spurný za Jirku Spurného, 80. P. Matějovský za T. Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář