Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko remizovalo s Nesperskou Lhotou B 1:1

6.6.2009

24.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Nesperská Lhota B  1:1 (1:0)

Povinné tři body se nekonaly...

Proti poslední Nesperce se očekávalo jasné vítězství. Jenže hosté od začátku utkání dokazovali, že nepřijeli prodat kůži lacino.Náš tým byl v prvním poločase jasně lepší, jenže dokázal proměnit pouze jednu šanci - v 15.minutě z dálky napřáhl J. Spurný, míč před gólmanem na mokrém terénu odskočil a vedli jsme 1:0! Po vstřelené brance jsme si vytvořili několik fotogaleriególových příležitostí, ty nejvyloženější jsme ale trestuhodně pálili (2x M. Spurný, 1x L. Buchal).Hosté měli v prvním poločase jednu šanci, střelu z přímého kopu vyrazil M. Štika na roh. Druhý poločas začal náš tým opět náporem, ten ale vyprchal do ztracena. Pak začali být aktivnější hosté, především jejich záložní řada s několika šikovnými mladíčky.Několikrát jsme se dostali pod tlak, hosté si vytvořili šance a v 60. minutě přišel trest - hosté vyrovnali po rychlé akci na 1:1! Naše mužstvo mohlo za několik minut odpovědět. Penaltový zákrok brankáře na T. Grubera mohl potrestat z pokutového kopu M. Spurný, ale brankář ho vychytal! (video zde). Nadále jsme se snažili , vytvořili jsme si šance, několikrát to ve vápně hostů doslova vřelo, ale žádnou příležitost jsme nedokázali dotáhnout do gólového konce a proto utkání skončilo trochu překvapivě remízou.

Rozhodčí: Petr Mareš

Branky:  15. Jiří Spurný

Sestava: M.Štika -  P.Setnička, R. Jiráček#,  J.Urban , J. Sedláček - Jiří Spurný , Jos. Buchal, J. Kolář, T. Gruber - M. Spurný, L. Buchal

Střídání: 50. M. Mach za L. Buchala, 70. Jan Spurný za Jirku Spurného, 80. P. Matějovský za T. Grubera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5050
Den: 97