Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko remizovalo doma s Postupicemi B 0:0

14. 9. 2008

 13.9.2008

4.kolo IV.tř. sk. C

 Velíš B - Postupice B  0:0

Opět jsme nevstřelili branku...

Zápas začalo aktivněji naše mužstvo,stále se ale nemohlo dostat do zakončení.Hosté to zkoušeli střelami z dálky, ty ale M.Ježka nepřekvapili.Náš tlak narůstal,vytvářeli fotogaleriejsme si šance, ale žádná se nechtěla ujmout - nastřelená tyč, tři gólovky Pepy Buchala - míč do sítě ne a ne dostat.Bohužel tento trend pokračoval i druhý poločas.Neproměnili jsme několik dobrých příležitostí,promrhali spoustu standardek.Hosté nás mohli potrestat asi deset minut před koncem,ale naštěstí nastřelili jen M.Ježka.Tři body mohl našemu týmu definitivně vystřelit v úplném závěru Petr Brabenec,ale z metru nepochopitelně překopl prázdnou branku...

Rozhodčí: Blahušek

Branky: -

Sestava: M.Ježek -    Jiří Buchal, R.Jiráček, T.Gruber, J.Urban - L.Buchal, J.Kolář, Jiří Spurný, P.Havel  - M.Spurný ,  Jos. Buchal

Střídání: 45.min. Jan Spurný za L.Buchala,60. Petr Brabenec za Jos. Buchala, 75. Pavel Brabenec za P.Havla

 

Náhledy fotografií ze složky B mužstvo - mistr. utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář