Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo v Miličíně, žáci podlehli Trhovému Štěpánovu

25. 10. 2009


24.10.2009

10.kolo IV.tř sk. B

Miličín B - Velíš B  3:1 (1:0) 

Nepovedený zápas ...

K zápasu jsme odjeli pouze v deseti, jedenáctý hráč ( J. Sedláček) dorazil až 10 minut po začátku utkání.Domácí byli po celý zápas aktivnější, dostávali se častěji k ohrožení naší branky a ve 30. minutě poprvé golově udeřili. Druhý poločas se od prvního moc nelišil, domácí byli lepší a častěji zaměstnávali M. Štiku v brance. Ten několik šancí zlikvidoval, ale v 55. a 70. minutě nemohl nic dělat. Domácí vedli 3:0 a bylo prakticky rozhodnuto, náš tým se totiž dostával pouze do náznaků šancí (střely, které mířily mimo branku...). Pěknou akci jsme předvedli až v 90.minutě, kdy se přesně trefil M. Mach a alespoň tak snížil naší prohru.

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky:  90. M. Mach

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček#, Josef Buchal, Jiří Spurný, J. Sedláček - L. Buchal, M. Spurný#, Jan Spurný , J. Hons - Petr Brabenec, M. Mach


Střídání: -
10.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Trhový Štěpánov  0:14 (0:5)  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář