Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo v Libouni

7.10.

8.kolo IV.tř sk. B

Libouň - Velíš B 5:2 (2:1)

 Krutý výsledek ...

Na hřiště lídra soutěže odjíždělo naše mužstvo s přáním nedostat "šišku" a odehrát utkání se vztyčenou hlavou.I přes 5 obdržených branek se to našim hráčům podařilo,nebýt neproměněných šancí,mohlo to být v Libouni hodně zajímavé.Domácí začali aktivně a v 10.minutě zatlačili naše mužstvo a po "mlýnici" ve vápně šli do vedení.V 17.minutě měli navíc možnost pokutového kopu,ovšem tuto možnost nevyužili - proti byl T.Gruber,který penaltu lapil (video zde).Pak začal úřadovat náš tým - v 17.minutě překopl branku z malého vápna L.Buchal,ve 30.minutě mohl složit Fotogaleriereparát,ale zblízka pálil velmi slabě jen do brankáře.A tak udeřili znovu domácí - ve 35.minutě prošel domácí záložník až k našemu vápnu a přesně vystřelil.Poslední slovo si ale v prvním poločase vzalo naše mužstvo - M.Spurný nachytal domácího brankaře a z veliké dálky ho přehodil - 2:1!Začátek druhé půle toho moc nenabídl,první fotbalová akce přišla v 60.minutě a to z naší strany - M.Spurný dostal ideální přihrávku za beky a šel sám na brankaře,ale možností vyrovnat pohrdl - pálil jen do brankaře.V 75.minutě udělala naše obrana první větší chybu a domácí tak přišli velice lacino k brance - 3:1.Bohužel ještě větší chybu vytvořila naše obrana i v 80.minutě,kdy jsme domácím přihráli do samotaného úniku,který jejich útočník s přehledem proměnil - 4:1...Za několik okamžiků vykřesal jiskřičku naděje L.Buchal,který prošel do vápna a pálil přesně k tyči - 4:2!Naše mužstvo se pak hnalo do útoku a trochu pozapomínalo na bránění,z čehož vyplynul i pátý gól domácích a nastřelená tyč branky T.Grubera v posledních momentech zápasu.I přesto náš tým ukázal ,že umí bojovat a rozhodně nezklamal .

Branky: 40. M.Spurný,85. L.Buchal

Sestava: T.Gruber# - J.Řezníček ,R.Jiráček, J.Urban, Jiří Spurný - Pa. Brabenec, P.Jiráček , Jan Spurný, J.Bureš - L.Buchal, M.Spurný#

Střídání: -

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pepe - škoda no

dobrej zápas dobrej fotbal a ten výsledek je moc krutej :((((no nevadí ted dáme kamberk.

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 356566
Měsíc: 5436
Den: 234