25.8.

2.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Louňovice A  2:3 (1:2)

Poslední minuty rozhodly...

V celkem vyrovnaném derby byli hosté přeci jen krapet fotbalovější. Naši hru hodně ovlivnilo zranění klíčového stopera P.Setničky už v 10.minutě.První poločas hosté vepředu moc nebezpeční nebyli,M.Ježek neměl moc práce.Bohužel ve 25.minutě naše obrana nevyřešila dobře jednu situaci a Louňovice se velmi lacino dostali k brance.A za osm minut bylo ještě hůř - smolař z minulého zápasu J.Urban si vstřelil opět vlastní Fotogaleriebranku... Hosté pak podlehli přesvědčení,že se jim nemůže nic stát a naše hra dopředu tak dostala impuls a probudila se.Ve 36.minutě pálil z úhlu M.Mach, dorážku nevyužil M.Spurný - hostující obránce míč vykopl z brankové čáry.Ve 40.minutě už jsme se ale radovali - M.Spurný z otočky pálil přesně - 1:2! Druhý poločas jsme byli aktivnější,bohužel chyběla lepší finální přihrávka.V 65.minutě přišel do hry Pepa Buchal a bylo to střídání jako hrom - v 67.minutě přehlavičkoval J.Spurný vyběhnutého brankáře a Pepa dorážel zblízka - 2:2!Bohužel, asi od 75.minuty začal našemu týmu docházet dech a hosté byli nebezpečnější - jejich střely ale končily mimo naší svatyni.V 85.minutě nastřelili louňovští tyč.Naši hráči nedokázali udržet balón co nejdál od brány a rozdrobit tak zvyšující se tlak hostí,který vyvrcholil v 92.minutě,kdy po sporné ofsajdové situaci hosté vstřelili vítěznou branku .Zhruba za dvě minuty pak velice nepřesný a nepřesvědčivý rozhodčí zápas ukončil.

Rozhodčí: Kudrjavcev

Branky: 40.min. M.Spurný, 67. Jos. Buchal

Sestava: M.Ježek- P.Setnička, R.Jiráček, J.Urban, J.Řezníček - Brabenec Pa., M.Spurný , J.Kolář, J.Bureš - M.Mach,L.Buchal

Střídání: 10.minuta Jan Spurný za P.Setničku (zranění), 55.T.Gruber za P.Brabence, 65. Jos.Buchal za M.Macha