Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo s Neustupovem

9. 9. 2007

8.9.

4.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Neustupov  1:3 (1:1)

Na bod bylo...

V deštivě pošmourném odpoledni začalo lépe naše mužstvo, už ve 3. minutě se ve skrumáži před brankou dokázal prosadit P.Havel - 1:0! Hra byla svižná na obě strany, bohužel jí moc nepomohl velice nepřesný rozhodčí.Po jasném faulu na našeho hráče se hosté dostali do přečíslení a ve 25.min. vyrovnali - 1:1.Do poločasu se ještě Fotogalerieurodilo několik šancí na obou stranách,ale skóre zůstalo vyrovnané.Druhý poločas byla opět k vidění vyrovnaná bitva, v 60. minutě měl na noze vedení R.Jiráček,bohužel ve velice dobré příležitosti přestřelil.Ovšem hosté v 65.minutě trestali - po našem nedůrazném odkopu se dostali k míči a strhli vedení na jejich stranu - 1:2.Za pár okamžiků se do dobré příležitosti probíjel P.Mach, bohužel nastřelil jen vyběhnutého brankáře. V 70. minutě jsme dostali velkou možnost k vyrovnání - za zákrok na Jirku Spurného nařídil rozhodčí penaltu!K té se (ne moc ochotně...) postavil P.Havel a bohužel pro náš tým přestřelil...A neustupovští nás v 80.minutě opět potrestali - po závaru ve vápně střílel útočník zblízka přesně - 1:3.Do konce zápasu se naše mužstvo sice snažilo,ale nevedlo to už ani k úpravě trochu krutého skóre.

Rozhodčí: Březina

Branky: 3. min. P.Havel

Sestava: M.Ježek- Jiří Buchal, R.Jiráček, J.Urban, T. Gruber -  Jiří Spurný , Jan Spurný , J.Kolář, P.Havel - M.Mach, Pavel Brabenec

Střídání: 45.minuta P.Mach za Jana Spurného, 50. J.Sedláček za P.Brabence, 60. Jos. Buchal za J.Buchala

 

Náhledy fotografií ze složky B mužstvo - mistrovská utkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář