Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo první jarní zápas s Libží

28.3.2009

14.kolo IV.tř sk. C

 Velíš B - Libež  0:3 (0:2)

Bídný výkon = překvapení se nekoná...

Našemu mužstvu se první jarní zápas nepovedl.Začátek utkání byl z naší strany velice aktivní, prvních deset minut jsme byli lepším týmem.Vytvořili jsme si dokonce dvě brankové příležitosti, ale ani průnik M.Macha ani štiplavá střela J.Urbana ke gólu nevedly.Hosté pak postupně začali získávat navrch, naopak náš tým se začal Hosté zvyšují z penalty na 2:0 - fotogalerietrápit.Prakticky neexistoval přechod do útoku, záloha nedostávala od obránců míče.Dlouhé pasy z obrany končily u hostujících beků, kteří je pohodlně rozdávali svým spoluhráčům...V 18.minutě libežští rozehráli standartku, na jejímž konci byla přesná hlavička nehlídaného záložníka a prorávali jsme 0:1...Za několik minut poté si hostující útočník došel zkušeně pro penaltu a prohrávali jsme již o dvě branky.Do konce poločasu si hosté vytvořili ještě dvě dobré šance, z nich ale již nic nevytěžili.Druhý poločas nabídl podobný obraz hry jako ten první - hosté hráli, naši hráči plnili funkci sparing partnerů, kteří se k ohrožení branky nedostávali.Přestože libežští nepředváděli nic extra, na náš výkon jim to pohodlně stačilo a přidali ještě jednu branku.

Bohužel v zápase se vážně zranil Honza Spurný (vyhozené rameno), takže si asi měsíc od fotbalu odpočine... :(

Rozhodčí: Dufek

Branky: -

Sestava: M.Ježek -  V.Trifonov, R.Jiráček, T.Gruber, J.Sedláček - Jos. Buchal, Jiří Spurný, M.Peška, J.Urban - M.Spurný ,  M.Mach#

Střídání: 45. Jiří Buchal za V.Trifonov, 45. Jan Spurný za Jirku Spurného, 55. V.Dobrý za Jana Spurného (zranění)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227