Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo doma vysoko 0:5 s Mysličí

10. 5. 2009

9.5.2009

20.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Myslič  0:5 (0:1)

Hosté ve všem lepší...

Hosté na jaře ještě nevyhráli a k nám přijeli s touhou urvat první vítězství. A od začátku utkání se snažili tento úkol plnit. V 10.minutě naše obrana nezareagovala na centr do vápna a Myslič šla do vedení - 0:1. Naše mužstvo se snažilo, ale za fotogaleriesoupeřem bohužel pokulhávalo v agresivitě, rychlosti a přímočařosti. Mysličtí se dostali ještě do několika nebezpečných situací, ty jsme ale zvládli.Naše největší šance zápasu přišla ve 40. minutě. M.Spurný ale z přímého kopu trefil pouze břevno a do šaten jsme tak odkráčeli s jednogólovým mankem. Druhý poločas naše mužstvo zkolabovalo.Především na začátku druhého dějství, kdy jsme během deseti minut obdrželi dvě branky a bylo prakticky po zápase.Hosté ale nic nevypustili a hráli naplno až do konce.Vytvořili si obrovské množství šancí, vstřelili nám ještě dvě branky (1 z penalty), dvakrát zacinkalo břevno... Ke konci zápasu se náš tým dostal do několika náznaků šancí, ale hosté nám nedovolili ani čestnou branku.

Rozhodčí: Smitka

Branky:  -

Sestava: M.Ježek -  P.Setnička, R.Jiráček, J.Urban , T.Gruber - P.Havel , Jos. Buchal, J.Kolář, L.Buchal - M.Spurný, M.Mach

Střídání: 45. Jiří Spurný za P.Havla, 70. Petr Brabenec za M.Macha, 80. V.Dobrý za J.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář