25.10.2008

10.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Struhařov B  2:4 (2:1)

K.O. přišlo ve druhém poločase...

Do zápasu vstoupilo naše mužstvo velice dobře.Už ve 3.minutě se po rychlé akci trefil přesně k tyči M.Mach - 1:0!Několikrát to naši hráči zkoušeli ze střední vzdálenosti - střelu J.Koláře vytáhl golman nad břevno ,střelám M.Macha a M.Spurného scházela větší razance.Hosté se rozehřívali pomalu,ale o to jistěji.Postupem času získávali převahu a nad vodou nás držely některé zákroky fotogalerieM.Vindušky.Bohužel ve 25.minutě už nedosáhl na přetažený centr a hosté vyrovnali na 1:1.Náš tým se nemohl dostat do větší šance, brankáře hostí tak i nadále zaměstnávaly především střely z větší vzdálenosti.Ve 35.minutě jsme struhařovské obraně zavařili a dezorientovaný obránce hlavičkoval do vlastní sítě - 2:1! Do konce poločasu jsme byli lepším týmem,hosty srazila vlastní branka na kolena.Bohužel struhařovští se o přestávce dokázali oklepat a do druhého poločasu vstoupili o mnoho lépe,než náš tým.Jejich hru zdobila rychlost,přesnost a důraz.Bylo tak jen otázkou času,kdy naše mužstvo inkasuje...Bohužel se tak stalo v 65.minutě, na bombu hostujícího záložníka neměl Vindy nárok - 2:2.Hosté za pár minut dokázali výsledek otočit, v 70.minutě šli po standartce do vedení a za deset minut vstřelili čtvrtou branku,která definitivně zhatila naše naděje na bodový úspěch.

Rozhodčí: Dufek

Branky: 3. M.Mach, 35. vlastní

Sestava: M.Vinduška -  Jiří Lupač#, R.Jiráček, J.Bureš, J.Urban - Jos. Buchal, Jiří Spurný,  J.Kolář, L.Buchal# - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 45. Jan Spurný za M.Macha, 75. V.Dobrý za J.Buchala,80. Pavel Brabenec za J.Koláře