Béčko prohrálo doma s Přestavlky, žáci dostali kotel

1.5.2010

17.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - SK Přestavlky  0:4 (0:2)

Rozhodla produktivita hostů...

Naše mužstvo nepodalo v zápase dobrý výkon. Přitom ze začátku to nevypadalo na to, že by body měly putovat z našeho hřiště. V 10. minutě se po dlouhém autu do vápna objevil úplně sám před golmanem M. Spurný, ale ve vyložené šanci selhal. V 15. minutě zahrávali hosté přímý kop, míč s námahou M. Ježek sice vyrazil, ale úplně osamocený útočník pohodlně doklepával do branky - 0:1. Za tři minuty zahrál ve vápně rukou J. Urban a rozhodčí pískal penaltu! S tou si přestavlcký kapitán poradil a hosté vedli už o dvě branky!Náš tým byl pak sice aktivnější, vytvořil si i několik nadějných příležitostí, ale žádná se brankově neujala. Druhý poločas byl plný osobních střetů a hádek s nepřesným rozhodčím, z čehož rezultovalo několik žlutých karet. Naše mužstvo se sice snažilo, hosté ale byli  produktivnější. A v 75. se poprvé ve druhé půli dostali na dostřel naší branky a hned z toho byl třetí gól v naší síti... Naši hráči pak vrhli všechny síly do útoku, hostům se tak otevíraly možnostim k brejkům a jeden z nich využili v 90. minutě, kdy upravili na konečných 0:4.

Rozhodčí: Berenda

Branky:  -

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček#, M. Štika, J. Urban#, T. Gruber - M. Hons, Jiří Spurný#, M. Peška, J. Kolář# - M. Spurný#, M. Mach

Střídání: 55. L. Buchal# za M. Macha, 55. Jan Spurný za T. Grubera, 65. V. Trifonov# za M. Štiku