Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko prohrálo doma s Olbramovicemi B

12.4.08

16.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Olbramovice B 1:2 (0:2)

Hosté rozhodli během dvou minut ...

Olbramovice patří k těžším soupeřům v soutěži,přesto chtělo naše mužstvo z tohoto zápasu alespoň bod.Hosté ale byli od začátku aktivnější a fotbalovější,hodně nám dělal problém jejich pohyb.Naše mužstvo bylo zase agresivnější a bojovnější,utkání tak bylo z kraje celkem vyrovnané,na obou stranách bez větších gólových příležitostí.Pak ale přišla 20.minuta a hosté zahrávali přímý kop,jeho exekutor míč zatočil přesně a Vindy neměl šanci - Fotogalerie0:1!Navíc ve 22.minutě hosté zahrávali další standardku,tentokrát z pravé strany a jejich útočník dokázal na dvakrát dopravit míč do sítě - 0:2!Naše mužstvo bylo hodně v útlumu a za několik okamžiků mohlo znova inkasovat,ale olbramovický útočník z vyložené pozice pálil vedle.Naše mužstvo se do konce poločasu dostalo do dvou dobrých příležitostí,hlavička Honzy Spurného a střela M.Spurného ale gólem neskončili.Druhý poločas pokračovala vyrovnaná hra,hosté byli při chuti,naši hráči jim život ztěžovali důsledným a tvrdým napadáním a hra se tak celkem přiostřila.Hosté si mezi 60. a 70.minutou vypracovali dvě dobré příležitosti,ale naše obrana dokázala na poslední chvíli zakročit.Od 80.minuty vrhlo naše mužstvo všechny síly do útoku a zahájilo tak nápor,který vyústil v 85.minutě snížením na 1:2,ve vápně se prosadil Jirka Spurný.Do konce jsme měli ještě několik možností,bohužel vyrovnat se nám už nepodařilo.

Rozhodčí: Březina

Branka: 85. Jiří Spurný

Sestava: M.Vinduška - J.Buchal , J.Lupač#, T.Gruber#, J.Řezníček, - Jan Spurný, J.Kolář , M. Spurný, J.Urban - L.Buchal, M.Mach

Střídání: 60.min. Jiří Spurný za T.Grubera, 70. P. Brabenec# za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 189