Béčko prohrálo doma s Nesperkou B, žáci s Ratměřicemi

18.9.2010

5.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Nesperská Lhota B  2:5 (2:2)

Zpackaný druhý poločas ...

Vstup do utkání jsme měli raketový, už ve 2.minutě prostřelil brankáře J. Hons a vedli jsme 1:0! Hosté se nemohli ze šoku dlouho vzpamatovat, postupně ale začínali mít mírně navrch a ve 20. minutě po naší velké chybě v obraně vyrovnali na 1:1. Prakticky hned z protiútoku jsme ale dokázali odpovědět - M. Spurný zpracoval na velkém vápně a střílel přesně k tyči - 2:1! Ve 27. minutě nevyužil M. Spurný hrubku brankáře a pálil vedle. Ve 30. minutě se blýskl M. Ježek v naší brance, když zlikvidoval nebezpečnou střelu. Ve 32. minutě ale už nestačil na střelu po rychlém protiútoku a bylo opět vyrovnáno. Ve 35. minutě zahrál úmyslně rukou mimo vápno hostující golman a byl vyloučen! Následný přímý kop bravurně zlikvidoval nový muž ve lhotecké brance, poté předvedl ještě několik dobrých zákroků. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Druhý poločas se čekala aktivní hra od našeho týmu. Jenže bylo tomu naopak, hosté i v deseti naše mužstvo přehrávali a byli lepší. Vytvářeli si i dostatek šancí, k těm je ale přímo vybízeli velké individuální chyby našich hráčů. V 55. minutě zbytečně kličkoval před vápnem R. Jiráček, o míč přišel a hosté šli do vedení! V 57. minutě pěkně vystřelil M. Spurný, ale jeho pokus opět zlikvidoval "náhradní" brankář. Pak už ale na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to v 10 hrající hosté... V 70. minutě byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen R. Jiráček a z následného přímáku hosté zvýšili už na 4:2. Pátou branku nám Nesperka vstřelila pět minut před koncem, po naší další zbytečné chybě.