3.10.2009

7.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Ratměřice B  3:0 (0:0)

Druhý poločas přišla smršť ...

Naše mužstvo bylo od začátku aktivnější a brzy také přišly první šance. Nejprve hlavičkoval vedle J. Buchal, pak přišly další příležitosti - střela R. Jiráčka, rána M. Spurného do tyče, několik nepřesných pokusů M. Honse... Hosté se do ohrožení naší branky dostávali velice sporadicky, jejich dvě brejkové rychlé akce jsme dokázali včas zastavit. Druhý poločas náš tým zvýšil tlak, opět jsme si vytvářeli golové příležitosti, ale stále jsme nedokázali protrhnout smůlu (další tyč, neuznaná branka z ofsajdu). Tím kdo "prolomil vlny" se nakonec stal J. Zmrhal, který v 65. minutě zblízka zakončil pěknou rychlou akci ,do které se zapojili všichni útočící hráči. Branka hosty zlomila a bylo jen otázkou času, kdy padne další branka. Ta přišla za pár minutek, M. Spurný tvrdou střelou zvýšil v 70. minutě na 2:0! V 80.minutě se ještě jednou dokázal prosadit J. Zmrhal a bylo vymalováno. Branek mohlo být ještě víc, ale naši hráči byli k hostům milosrdní a žádnou z dalších šancí už nevyužili.

Rozhodčí: Smitka

Branky:  65. a 80. J. Zmrhal, 70. M. Spurný

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček, Josef Buchal, J. Urban, T. Gruber - M. Hons, Jiří Spurný, M. Peška, L. Buchal - M. Spurný, M. Mach

Střídání: 45. J. Zmrhal za J. Spurného, 55. Jan Spurný za L. Buchala, 75. V. Dobrý za M. Pešku