23.5.2009

22.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Louňovice B  3:1 (0:0)

To byla dřina...

Náboj derby se sousedními Louňovicemi se rozplynul už před zápasem. Hosté totiž dorazili pouze v osmi lidech (včetně brankáře Vosátky, kterému je 56 let...), takže se pouze čekalo, s kolika inkasovanými brankami hosté odjedou.Hned ze začátku si naše mužstvo vytvořilo dvě obrovské šance, ale M.Mach v obou trestuhodně zklamal.Po asi deseti minutách dorazil devátý hráč Louňovic a hosté ještě více zahustili prostor před jejich vápnem. V 15.minutě se mohl prosadit hlavou V.Dobrý, ale golman ho vychytal. Šance jsme si připravovali jak na běžícím páse, ale buď fotogaleriejsme trefovali brankáře, nebo brankovou konstrukci (2x břevno, 1x tyč).Hosté se za první poločas dostali k jediné příležitosti, nedorozumění M.Ježka a P.Setničky ale nedokázali využít. Druhý poločas jsme konečně protrhli střeleckou smůlu, prudkou ránu P.Setničky tečoval V.Trifonov a vedli jsme 1:0.Za několik minut se dokázal prosadit také M.Mach a bylo to již o dvě branky.Čekalo se, že se nyní rozjede brankostroj a hosté odpadnou.Jenže opak byl pravdou - v 65.minutě se opřel do míče louňovský záložník a M.Ježek neměl nárok - 2:1! Naše mužstvo na chvíli nevědělo co se s ním děje, ale naštěstí brzy odpovědělo - jmenovitě M.Spurný, na jehož bombu neměl golman šanci - 3:1.Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik příležitostí, největší byla asi střela M.Řezníčka, která skončila na břevně. Povinné vítězství jsme tedy nakonec v pohodě pohlídali, ale předvedené hře do ideálu scházelo opravdu hodně.

Rozhodčí: Březina

Branky:  49. V.Trifonov, 55. M.Mach, 70. M.Spurný

Sestava: M.Ježek -  P.Setnička, J.Kolář,  J.Urban , Jiří Spurný - M. Spurný , Jos. Buchal, V. Trifonov, L.Buchal - V. Dobrý, M. Mach

Střídání: 50. J.Sedláček za V.Trifonova, 55. M.Řezníček za V.Dobrého, 65. Jan Spurný za L.Buchala