Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko porazilo Sedlec B, opět se rozšiřuje naše marodka

13. 6. 2010

12.6.2010

21.kolo IV.tř sk. B

Velíš B  -  Sedlec-Prčice B  2:1 (2:0) 

Příjemné překvapení, nepříjemná zranění ...

Naše mužstvo začalo nebojácně a favorita zaskočilo. Už v 5. minutě si naběhl na centr P. Brabenec a hlavou otevřel  skóre - 1:0! V 10. minutě se po střetu s protihráčem zranil R. Jiráček a přímo ze hřiště nabral směr benešovská nemocnice na šití... Hosté se po 15. minutách oklepali a začali být hodně nepříjemní, jejich střelecké pokusy ale byly nepřesné, nebo výborně zasáhl M. Ježek v brance. A pak přišla další rána pro favorita - ve 25. minutě se k odraženému míči dostal J. Spurný a střelou z hranice vápna skóroval - 2:0! Sedlečtí byli hodně frustrovaní, ač měli převahu, nedokázali na naší obranu a výborného M. Ježka do poločasu nic vymyslet. Druhý poločas začali hosté náporem, v 50. minutě trefili břevno. V 60. minutě se po standardce a nedorozumění v našem vápně dostal k dorážce hostující útočník a Sedlec snížil na 2:1. Hned za několik okamžiků jsme se dostali do nebezpečného brejku, ten jsme ale nevyřešili dobře a nic z něj nakonec nebylo. V 65. minutě se nešťastně zranil náš druhý hráč, Jirka Spurný špatně došlápl a poranil si kolení vazy. Několik minut se nehrálo, pro Jirku nakonec přijela sanitka... Ve zbytku utkání se hosté stále snažili s výsledkem něco udělat, nebezpečně tlačili. Naše mužstvo několikrát hasilo požár v hodině dvanácté. Dostali jsme se i do několika protiútoků, ten největší překazil J. Spurnému golman, který vychytal jeho samostatný nájezd. Z velkého tlaku hostů se ke konci stala křeč a tři body tak nakonec zůstaly doma.

Rozhodčí: Sochůrek

Branky:  5. Petr Brabenec, 25. M. Spurný

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika, Jiří Spurný, J. Kolář - P. Jiráček#, Jan Spurný, M. Peška, P. Matějovský - Petr Brabenec, M. Spurný

Střídání: 10. F. Vlasák za R. Jiráčka (zranění), 65. L. Buchal za Jirku Spurného (zranění), 85. V. Spurný za M. Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář