Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko porazilo Sedlec B, opět se rozšiřuje naše marodka

12.6.2010

21.kolo IV.tř sk. B

Velíš B  -  Sedlec-Prčice B  2:1 (2:0) 

Příjemné překvapení, nepříjemná zranění ...

Naše mužstvo začalo nebojácně a favorita zaskočilo. Už v 5. minutě si naběhl na centr P. Brabenec a hlavou otevřel  skóre - 1:0! V 10. minutě se po střetu s protihráčem zranil R. Jiráček a přímo ze hřiště nabral směr benešovská nemocnice na šití... Hosté se po 15. minutách oklepali a začali být hodně nepříjemní, jejich střelecké pokusy ale byly nepřesné, nebo výborně zasáhl M. Ježek v brance. A pak přišla další rána pro favorita - ve 25. minutě se k odraženému míči dostal J. Spurný a střelou z hranice vápna skóroval - 2:0! Sedlečtí byli hodně frustrovaní, ač měli převahu, nedokázali na naší obranu a výborného M. Ježka do poločasu nic vymyslet. Druhý poločas začali hosté náporem, v 50. minutě trefili břevno. V 60. minutě se po standardce a nedorozumění v našem vápně dostal k dorážce hostující útočník a Sedlec snížil na 2:1. Hned za několik okamžiků jsme se dostali do nebezpečného brejku, ten jsme ale nevyřešili dobře a nic z něj nakonec nebylo. V 65. minutě se nešťastně zranil náš druhý hráč, Jirka Spurný špatně došlápl a poranil si kolení vazy. Několik minut se nehrálo, pro Jirku nakonec přijela sanitka... Ve zbytku utkání se hosté stále snažili s výsledkem něco udělat, nebezpečně tlačili. Naše mužstvo několikrát hasilo požár v hodině dvanácté. Dostali jsme se i do několika protiútoků, ten největší překazil J. Spurnému golman, který vychytal jeho samostatný nájezd. Z velkého tlaku hostů se ke konci stala křeč a tři body tak nakonec zůstaly doma.

Rozhodčí: Sochůrek

Branky:  5. Petr Brabenec, 25. M. Spurný

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika, Jiří Spurný, J. Kolář - P. Jiráček#, Jan Spurný, M. Peška, P. Matějovský - Petr Brabenec, M. Spurný

Střídání: 10. F. Vlasák za R. Jiráčka (zranění), 65. L. Buchal za Jirku Spurného (zranění), 85. V. Spurný za M. Pešku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356565
Měsíc: 5435
Den: 234