Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko porazilo Mezno B, žáci podruhé v sezóně vyhráli

 

31.10.2009

11.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Mezno B  3:0 (2:0) 

Rozlučka se vydařila ...

Poslední zápas podzimní části sezóny jsme začali velmi dobře, ve 3. minutě ještě neskončila brankou pěkná akce našich ofenzivních hráčů, ale v 5. minutě už udeřilo. M. Spurný dostal přesnou přihrávku za obranu a křižnou střelou poslal náš tým do vedení. Naše mužstvo bylo první poločas aktivnější a hosté nebyli vepředu vůbec nebezpeční. Ve 23. minutě jsme po velice podobné akci jako při první brance šli už do dvoubrankového vedení - M. Spurný dostal přesnou přihrávku za obranu, využil chybného vyběhnutí golmana a dával prakticky do prázdné fotogaleriebranky - 2:0! Ve 30. minutě mohl naše vedení zvýšit M. Mach ale v dobré pozici pálil pouze do boční sítě. Druhý poločas začal náš tým opět náporem. Nejprve odpustil rozhodčí hostům penaltu za faul na L. Buchala, trest ale na sebe nenechal dlouho čekat. V 53. minutě využil centr do vápna M. Peška a zvýšil již na 3:0! Naši hráči pak úplně přestali hrát a přenechali iniciativu hostům, kteří se dostali do několika nebezpečných situací, ale nás  podržel M. Štika. Ke konci zápasu se střídaly akce před oběma brankami, zakončení ale bylo na obou stranách velice chabé a brankáři byli bez práce. V 85. minutě dostali hosté možnost snížit, rozhodčí viděl faul při bránění standardní situace a odpískal proti nám penaltu! Mezenský exekutor ale selhal, pálil vedle a demonstroval tak mizérii svého týmu. Hostům jsme pak mohli vstřelit ještě nějakou branku, naše slibné brejky jsme ale zakončovali nepřesně. Výsledek se už nezměnil a rozloučení našeho mužstva s podzimem a rokem 2009 skončilo i tak příjemným výsledkem 3:0.

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky:  5. a 23. M. Spurný, 53. M. Peška 

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček#, Josef Buchal, T. Gruber#, J. Urban - L. Buchal, M. Peška, J. Zmrhal , Jiří Spurný - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. J. Kolář# za J. Zmrhala, 55. Jan Spurný za L. Buchala, 75. Petr Brabenec za M. Macha

 


13.kolo OP ml. žáků (7+1)

Zdislavice - Velíš  6:8 (3:4)  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5050
Den: 97