Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko podruhé v sezóně vyhrálo

28. 10. 2007

27.10.

11.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Miličín B  2:1 (1:0)

 Zasloužené vítězství ...

Po celou dobu zápasu bylo naše mužstvo lepší.V prvním poločase si vytvořilo několik šancí,ale ty nejnebezpečnější si nechalo až na závěr první půle.Ve 30.minutě nastřelil J.Kolář tyč,za několik minut ale střílel přesněji a naše mužstvo vedlo 1:0!Ve 37.minutě mohl ten samý hráč posunout naše mužstvo do dvoubrankového vedení,ale míč po jeho pěkné technické střele skončil pouze na tyči.Druhý poločas Fotogaleriejsme opět hosty přehrávali,už ve 49.minutě si naskočil na roh R.Jiráček a hlavičkoval přesně - 2:0!Třetí pojistku mohl za pár okamžiků přidat kapitán M.Spurný,ale jeho sólo zakončil jen střelou do brankáře...V 55.minutě se hosté dostali až do našeho vápna,jejich hráč byl faulován a pískala se penalta!M.Štika sice vystihl směr a na míč si i sáhl,ale cestě do sítě už nezabránil - 2:1.Hosty vstřelený gól ale moc nepovzbudil,naše mužstvo bylo nadále aktivní a vytvářelo si jednu šanci za druhou - M.Spurný nedokázal využít ani jeho druhý "samostatný nájezd",M.Mach střílel dvakrát vedle,P.Jiráček také nemířil přesně...Žádnou šanci už jsme tedy nevyužili,hosté se do žádné ani nedostali,takže zápas skončil zaslouženou výhrou našeho týmu.

Rozhodčí: Březina

Branky: 35.min. J.Kolář, 49. R.Jiráček

Sestava: M.Štika  - J.Řezníček ,J.Lupač, P.Jiráček, T.Gruber - J.Urban, J.Kolář , Jan Spurný, Pa. Brabenec - L.Buchal, M.Spurný

Střídání: 45.min. P.Jiráček za P.Brabence, 55. M.Mach# za L.Buchala, 65. Jos. Buchal# za J. Lupače#

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Líbi

(Mac, 31. 10. 2007 21:44)

no ode mě to sice sedí,ale škoda,že Líbi nedal alespoň jednu z těch dvou loženek.Brankář měl holt asi moc veliký betony... :)

výhra zasloužená

(pepe, 30. 10. 2007 21:18)

šancí bylo mnoho hlavně by sme měli naučit líbače chodit na tréningy aby trénoval zakončení řekni mu to hojíku :)))

vyborny ale těch šancí:-)

(velis hooligans, 30. 10. 2007 19:02)

zapas me tak trochu prekvapil ale dulezity je to ze mame body doma!!!