Jdi na obsah Jdi na menu
 


Béčko nestačilo doma na Budenín

30. 3. 2008

29.3.08

14.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Budenín 1:4 (0:0)

Během 13 minut hotovo ...

První jarní zápas se našemu béčku nevyvedl,herně však náš tým určitě nepropadl.Do naší branky se od začátku utkání postavil Míla Vinduška - nová posila z Louňovic na hostování.V první půli se hrál celkem vyrovnaný fotbal,vepředu bylo naše mužstvo přesto nebezpečnější - po rohu v 10.minutě hlavičkoval R.Jiráček do brankáře,několikrát to z dálky pěkně zkoušel M.Spurný,M.Mach střílel dvakrát slabě.Hosté hrozili především ze standartek,jejich přímé kopy znamenaly velké Fotogalerienebezpečí - jednou pomohlo "Vindymu" břevno,několikrát dobře zasáhl.Druhý poločas vyrovnaná partie pokračovala.Pak ale přišla 57.minuta a "velký" okamžik nezkušeného rozhodčího - ve vápně nezaviněně upadl hostující útočník a rozhodčí k překvapení všech pískl penaltu!!!Hosté proměnili a naše mužstvo cítilo obrovskou křivdu.V 62.minutě navíc nepohlídalo rychlý budenínský brejk a hosté vedli už 0:2! Náš tým se pomalu otřepával,v 68.minutě střílel pěkně z dálky R.Jiráček,brankář vyškrábl jeho pokus na roh.Jenže v 70. minutě nedokázali naši obránci odkopnout míč z vápna a hosté nás potrestali už potřetí...V 72.minutě jsme se konečně prosadili také my,balón do branky dopravil na dvakrát L.Buchal - 1:3.Naše mužstvo chtělo zápas ještě zdramatizovat,jenže hned v 74.minutě potrestali hosté další chybu v naší obraně a utkání tak skončilo krutou porážkou pro naše barvy.

Rozhodčí: Irion ml.

Branka: 72. L.Buchal

Sestava: M.Vinduška - J.Řezníček , R.Jiráček#, J.Urban, J.Bureš, - P.Havel, J.Kolář , M. Spurný#, Jos. Buchal - L.Buchal, M.Mach

Střídání: 45.min. M.Ježek za M.Vindušku, 50. T.Gruber za J.Buchala, 70. Pe. Brabenec za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář